Nakarat: O beni prenses peri sanıyo, ne hata yapsam geri sarıyo, mitolojiden biri sanıyo, bendeki de saç o taç görüyo...

Her bi gidişin, güneşin batışı, çiçekler böceklerdir hep arkadaşım, sarılırsam eğer kalbi duracak, birgün gidersem bilmez napıcak,
oooo bilmez napıcak
oooo bilmez napıcak
NAKARAT
Hollywood kızları hepsi hikaye, benim gibi warmı gösterin birtane, hiç bişey yapmasamda tarih beni yazar , takılıp düşersem olcak o an azar,
oooo olcak o an azar

oooo olcak o an azar
NAKARAT
AYBEN: aşkın gözü kördür oysa sakat kalbini hep kırarım kalbin sakatat, bende karizma yerle bir fakat, ben herşey diğilim olum korkak, wuramadı, hatamı takmadı, kırıldı kaçmadı, kraliçe ben değilim anlamadı, başına taç etti kırmızı halıları haketmiyorum bu tacı geri al, ben ben değilim yeni bir çiçek ben incilmem korkma hepsi bitecek, nazar boncuklarını al dökülücen, afrodit ben değilim bu bi gerçek , tahtı istemedim geri yolla bi zahmet, ben hep geç kalırım bekle bi müddet, ellerim bile çirkin benim ben en iyisi değilim bunu hazmet...
NAKARAT
AYBEN: sihirli bi güzelliğim yok obeni
NİL: peri sanıyor
AYBEN: hangi hatayı yapsam sihir gene
NİL:Geri sarıyor
AYBEN:kalbini kırsamda beni kusursuz
NİL: Biri sanıyor, bendeki de saç o taç görüyor....
NE şu ellerim komik ne doğru dediklerim, bu şarkıyı yazdım yada ...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.