(2x)hapishane çağırır beni kurşuna isim yazdım efendi olmaya çalışırken hepten azdım bağlamaz artık beni eski bağlar killa yine sokağa düştü silahını yağlar
Artık dostluğu sildim ve domuzdan postum karanlık en iyi arkadaşım gölgemde dostum 36 tayfam karanlıktan aydınlığa derim taktım emaneti belime allah kerim yağmur kar kış fırtına belalı caddem neden karanlık gece çocuklarından oluşmuş beden sarılı yumruğum bandajla kanlı gözüm özgürler firar ederken kaldık yalan çıktı sözün şimdi temizlenmek için soyun toprağa sür bedenini ne demişler sonunda götü sikilir piçlik edenin tırnaklarını kemir şimdi iyice yardım ara durduramaz beni artık ne aşiret ne de para yıldızlar görünmez oldu karanlık iyice çöktü ölüm kokusu üstümde tetik ter döktü söküldü kalbin yerinden yerinde duvarlar azrail belimde bestesini yuvarlar.
nakarat2x
hadi şimdi başlasın bakayım nerde hadi piç kurusu gangstar mışsın sen nerde hani gel hadi görelim bakalım hadi gelde bi dene sahteliğin apaçık ortada sikilmiş kertenkele ben cephelerde süründüm boşver dedim geçer hee ben karanlıkta ışık oldum dedim sert dur haa şimdi kaçacak delik ara kendine toparla hopla killa bekliyo seni kreuzberg de elinde kanlı sopa yarama tuz bastım hep işkence de sustum en önde savaştım sustum kan kustum sallandım çoğu zaman rüzgara doğru hedefsem yarama rakı döktüm baktım kanlar kırmızı ceketim yılan çakalla sohbet ormanda yattım şekerler üstünde takılıp hep acıyı tattım şimdi gözlerim kanlı kontrolden koptu çıktı tipim beni sevgi saygıya bağlayan koptu ipim

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.