Kainatımdaki En Bariz Nüktelerin Beşeri Kıyamete Remzi Rahmet Hazineme Şahid Hali Nihayi,
Rabıtan Kesilmiş Ve Maneviyatın Sönük Artık Bişey İfade Etmiyosun Nazarımda Halin Bölük Pörçük ....
Bu Maslahatın Her Biri Zıdda Inkılap-Halbuki Kelamlarımla Munezzeh Oldum Hemde Batıldan Pak Niggaaa
Fıtratımda Israf Yok Ama Hikmetime İdraken Aciz Olmakta Bir Fayda İçin 6 Damar Satar Yavşak .....
İnzibai Zihnen İntizamın İhtilai,Çıktım Keşfe Ruhani,Artık Sizin Gibi Olmakdan Bıktım Cismani
İçimde Cevheri Sayan İbre Hareket Halinde Bıkmadan Kıştan Sonraki Bahar Gibi Haşrin Sabahı ......
Elemler Daimi Olsada Mahiyetim Ulvi,Lo Bu Sesi Duy Bi ,Boynuna Astığın Tabelada Yazıo Fuck Me
E Hakleeiii(Haklı),Haşır Neşirle Keyfiyetin Cidden Lezzetli,Sen Kadından Olmasın Baban Bi Lezbiyendi ....

Işık Cama Tutundu Gene
Dublör Dolduramaz Sahne
Giydiğin Sesler Omzundan Sarkar
Seni Taklitçi Pigme
Mavra Muayen Nızamın İçinde Görünmez Bilki Letafet Halinde Yontulmamış Taş Gibi Anan Komi !! .....
Tırnaklarının Arasında Cünup Tohumlarım,Gidip Kes Yada Leş Gibi Keş Bu Seçenek Seç ,
Lüzum Var Cümle Arasındaki Uyuma-Kimse Karışamaz Huyuma-Zamanında Tükürmüştüm Uzattığım Suyuna ...
Aklın Gözü Önünde Ahirete Atılan Hakıkat Parıltıyım,Kabul Edıyom Takıntıyım Taktım Mı Takarım
Ruhen Ihtıyarım,Sanırım Sanmadığımı Artık Sanmalıyım Cennet Soğudu Bıraz Gidip Cehennemde Yanmalıyım...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.