Ne güzel şey seni seviyorum demek,sevdiğini söyleyebilmek ne güzel,her baharda gece gündüz her saniye Seni seviyorum
Seviyorum seni diyebilmek ne güzel. Bir kere sevdaya tutulmayagör,ateşlere yandığının resmidir,aşık dediğin mecnun misali kör,ne bilsin alemde ne mevsimidir.Çünküsü yok nedeni yok sevmenin,zamanı hiç yok, dakikalar zaman üstü,utangaç bir gecenin kucağında,yağmurlar vuruyor pencereme,aşkın vuruyor kalbimin kıyılarına gecenin bu çıldırtan yalnızlığında,aşkın ayak seslerinin duyuyorum yüreğimde,ve hasretin içimde seni seviyorum,sesini duymak istiyorum uyumadan önce,sabahlara kadar konuşmak hiç kapatmamak telefonu,aynı düşlere uyumak sonra ve uyanmak aynı güneşe,

Daha bir karizmatikleştim son günlerde,gözlerimin içi parlıyor,kabıma sığdıramıyorum aşkı,gülmek geliyor içimden
sokaklarda koşar adım yürümek,tanıdık tanımadık herkese selam vermek,merhaba ülkemin güzel insanları,hepinize hepinize merhaba,sizi de seviyorum yağmuru,denizi,kokusunu toprağın,gökmavisinde güvercinleri, martıları,dağ eteklerinde gelincikleri seviyorum ateş kırmızısı
bin dallılarıyla küçük tatlı kızları,hepsini sende seviyorum.Seni seviyorum...

Bir kenara mahsun çekilen içim,yemeden içmeden kesilen içim, sensiz yarsız uykuyu haram bilen için ayrılık ölümün diğer ismidir. Senin sevdiğin gibi yapıyorum saçlarımı siyah kazağımı daha çok yakıştırıyorum kendime ve daha çok seviyorum meyveli sodayı,senin sevdiğin herşeyi seviyorum,
Feneri,cimbomu ve kara kartalı senin için,davamızı ve şiiri sende seviyorum,sendeeeeeeeeee...

Seni seviyorum,iyi ki doğdun,iyi ki varsın,doğum günün kutlu olsun,seni çok seviyorum,seni çok seviyorum
yaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmedim Seni seviyorum...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.