a$kim...seni seviyorum seviyorum...a$kim...biraktin beni bir ba$ima...a$kim...seni seviyorum seviyorum askim..

ne güzel ba$lamisti askimiz yillar once seninle...seni yazmistim kalbimin en degerli yerine...pembe hayaller kurardik el ele gönül gönüle...yaraladin beni son sozlerinle..sendin bana askini itiraf eden...sendin bana umut dolu sozler soyleyen...sendin ilk ve son askimsin diyen...yine sendin askimizi bitiren...nerede seni seviyorum diyen diller..? bana bakan umut veren gozler..? hic beklemedigim bir anda biraktin beni...unutmak mumkun mu o ela gozlerini..? geceler bir turlu sabah olmuyor...hayalin karsimdan gitmek bilmiyor...sensiz yasamak gucume gidiyor...ihanetin bir an olsun aklimdan çikmiyor...
sensizligin acisiyla kavurluyorum...olmuyor guzelim...senden sonra kimseyi sevemiyorum...sen sozunu tutamadin...yaziklar olsun sana beni biraktin...hayatta tek basina..lanet olsun lanet olsun sana...

a$kim..seni seviyorum seviyorum...a$kim...biraktin beni bir basima..askim...seni seviyorum seviyorum a$kim...!!!

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.