Sansar Salvo

Korkular ve sorgularla ömür geçmiyor ya ölen bütün rapciler var yanımda
burda çocuk rahatla zaten dönüyor dünya ve ne bırakırsan bırak buraya ölüyon illa meksika'da kaçaklar
gökyüzünde uçaklar fikirtepede bıçaklar ve sanma bırakacaklar kutuplarda sıcaklar kulüplerde bacaklar
güney doğuda ocaklar söner bak oyuncakça bu ülkeden kaçanlar cehennemde kalanlar
siyaset ve yalanlar var amma aşılacaklar memlekette duranlar dram yaratan onlar anayasanda maddeler var
örgüt orda anla bazen hiphop gereğinden sert olabilir ama bazen hiphop israile atılan bir bomba
kötü bir gün geçirdiğinde hep aynı rüya kemoterapi servisindeyim elim serumda

Elçin Orçun

Yasak gibi koşarsın derinden gerçeği çek içine son nefesini al bak vurgun değil
hapseder birgün seni karanlıksa erken o ilk nefesi geri almak mümkün değil

Patron

Herkes maskot gibi herkes hipnos paranın kölesi insan bakınız bu dipnot pis yol hırsızlık bir doz

tiktok tecavüz ilk yolsa baskıdan bu cinayet ve suç arkadan vurulan bir doz cahil akıl değil
çoğu töre katil misyon üç beş beynin yönettiği dünyanızda iş yok kainatın bir ucuna kaçsam
olsa bir yol yüksek bakarken ben dünyaya görüyorum her pis işi güzel planlardı güya ama umut
yitik unut yitik kalınca kim kimin suçu için şurup içip azraile teslim işin garip yanı sabırsızım
dinle geri sarıp istiyorsan bu şekilde kulaklarınla beni tanı listem gelir adın başındaysa
dövüş delikanlı sistem geri kaldı patron çok ölüpte geri kalktı

Elçin Orçun

Yasak gibi koşarsın derinden gerçeği çek içine son nefesini al bak vurgun değil
hapseder birgün seni karanlıksa erken o ilk nefesi geri almak mümkün değil

Sansar

Müziğin dili bu bir hit gibi ağır siklet dövüş krıtik gibi birkaç satır
bu ring pratik gibi sonu gelmez yer altı takibi
Müziğin dili bu bir hit gibi ağır siklet dövüş kırıtik gibi birkaç satır
bu ring pratik gibi sonu gelmez yer altı takibi

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.