İşte geldim repimle,karşınızdayım zehirimle,sessiz dururum arkadan vururum,bana kötülük yapanı elbet sonunda bulurum. Gece gündüz dertliyim,hiçmi yok benim sevenim,ne kadar iyi niyetli olursam yinede olmuyor gerçek sevenim.Şimdiyece sustum artık konuşuyorum,yetti bu kadar haksızlık,yaşadığım yalnızlık,dayanamıyorum artık,dayanamıyorum...
Kötülük bende değil biliyorum,ama yine ben acılardayım anlamıyorum,birini seviyorum karşılığını alamıyorum,hiçmi sevilmeyi hak etmiyorum,tamam kimse sevmesin beni sevilmeyi istemiyorum...
Artık bende iyi olmayacağım,olur olmaz herkesi sırtından vuracağım,ben bunu yaşadım başkalarınada yaşatacağım.Beni buna zorlayan sizssiniz,sürekli beni terslediniz,Akrep darbesini göreceksiniz,nerden sokulduğunuzu bilmeyeceksiniz, ben çok çektim sizde çekeceksiniz,gerçek kötülük neymiş yakında göreceksiniz...
Sevgilim dedim aldattı beni,dostum dedim vurdun beni ama unutmadım bana yaptığınız şerefsizliği.Akrep darbesi sizleride vuracak,dünyanız sayemde kapkaranlık olacak.Sonuçta bir akrep erkeğiyim,hayatınızı bir kalemde silerim,hiç acımam kalbinizi delik deşik ederim,hiç pişmanlık duymam aksine gülerim,çünkü ben bir akrepim...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.