ezelden ecelde sır vede muamma dedikodusu bile perde ardına saklanamayan sırımı doku medrese beliriveren ve gönülü çelen sen kimsen....
haberim bile olmadan seriatın muftusu bana ölüm vaizi verebilir gelebilir yanıma gideriz hemen
mahkeme yada tekke yada onu bunu sıktır et be ....
heves bu beyhude epeski teybi kapat otobana dal yazdığım her kelimeyi üzerine al elbise yap
raconu burda barakada atılan kurşun keser...
cennnetin kapıcısı olmaya razı bu gonul fahişenin amında jilet saklı kesildi bülbül
düldüle bin gülgül bahto kancıklığa tükür....
gözlerim ağıtlı bulutumu hatırla başında bintürlübela mapusa girecek kara yılları devşir sabırla
katında allah kör kuyulara atacam seni yallah....
sesimi bırakırım gökyüzüne akar okları sal izdüşümünü iyi düşün eligelipal dayan be sandal
kulakta kaygı çığlık olur bahto yaslar .....
yağmur gibi mermi yağdı sabrıma kahrımı çeken birini buldum bende kuldum hapşurdum
çok yaşa demedin ne aradın nede sordun kötügündeyoktun....
avucumun içi dolu yumrukla sebatı yüreğe nakışla sıkıyosa gel hadi suda ateş yakmayı öğretiyim portalındaki her noktayı sikim....

...
GÖLGEMİ YIKARIM YOLUNA BOCALA DUR SEN YAĞMURA DÖNDÜ KASIRGA
UNUTMAK PAZARINDA PAHALI BU SEVDA HAKİM OL DUYGULARINA .....

...

taraçada tenekenin içini yeşile tüküren gecenin arada kalan zamanını arta koy akla dön bana bibak benim rap lion seninkisi ise daffy duck.......
güvercin kadar hafif olan kelimelerle konuşalım ve kaçınamaz kimse hapı yuttun kurşun ep verdıyse nete yas tut ağla body building manda....
hayatım güneşe doğru akar bakar onun bunun kıcını yalıyan benim altıma yatar telepati kuramadan manıtayla aya dogru uzanıp benim ep yi calan var....
yanan bır bulut parçası - asitli raplerin yorgun parkları
çıkar bıçakları su bastı parsanı geri geldim çünkü raplerim azdı...
cigaradan düşen bir kül gibi ol - kimin cebi yok kimin eli bol
sepetine hikayenin 3.serisini koy kurşun geldi raplere doy toy.....
düşen her yaprağı göğsüne kefen alabılecek olan yokmulan hayrına domalırsan arkadan vuran olabılır keneviri tek çıkış yolu görebilir....
hayat bana atılan en kral diss olabılecek kadar etime yerleşen en keskin bıçak gibi kalbi deşti
ama bitti gitti ve de fondibe varamadan gözünü kapadıki...
gömleğimi hüzünle ütüle ve kötüle beni foruma takılan avucunda karakterini taşıyan herkese sor beni gel esatpaşa merkeze

...
GÖLGEMİ YIKARIM YOLUNA BOCALA DUR SEN YAĞMURA DÖNDÜ KASIRGA
UNUTMAK PAZARINDA PAHALI BU SEVDA HAKİM OL DUYGULARINA .....
...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.