AYBEN: 99 sefer sayılı uçak benim adım ayben cezanın kardeşi işte kız ense apayrı bir ses geliyoruz biz işte tantanayı kes kim demiş kızlar beceremez bu işi bilek işi değil sadece yürek işi doktor ve ceza karşınızda nefret ayben ve elif türkçe rapin kız sesii

ELİF: nefrete bi tokat benim adım elif

işte maximum herşey pozitif emin adımlarla yürüyoruz yolda mikrofonda nefret herşey yolunda

AYBEN: nefret bi aile selam herkese selam gene benden benim adım ayben türkiyeye gerçek rap müzik lazım hedefin bu olsun kesilmesin hızın

CEZA: hoşgeldin boş geldin belleğimize sahibiz her konuda benliğimize iki kelime yankılanır sonsuza nefret istanbul nefret istanbul hoş geldin boş geldin belleğimize sahibiz her konuda benliğimize iki kelime yankılanır sonsuza nefret istanbul nefret istanbul

AYBEN: yüzleşmek hep zor konuşmak kolay derdi olan çıkıp mikrofona anlatsın yüzümüze gülüp arkadan konuşmak kolay nefreti böyle görmek çok zor olay

CEZA: oh işte slow mini flow rock'n roll gibi akıcı bi sözlerimle geldim geriye................... o kadar uğraşamıcam parmaklarım ağrıdı

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.