Hey dinle ya,tak etti canıma,dayadı hançeri!Günahı aldı benden,yerine koydu tüm kederleri.Allah gördü,içim rahat!Yoktu suçumuz,biliyoruz.Dil yoruldu,biz yogunuz,çok koşturduk,artık dur!
Yoktu faydası,takip etti geldi acısı yıktı.Yanlız "Depro" masum,yok yere güvenler çıtladı.Aykırı!Olmaz yapamam,konuşamam yılan lisanı.Kurulmuş bir yalandı,üzerime yağdı,yaktı damlası!
Yürüdüğüm yolda yokken taş düştü kafama kayalar.Özümü satmak son durak!Varmam asla,düşmem o kadar!Gözler suçlamakta,kimileri meşguldü kuyumu kazmakla!İftiraya maruz kalan ben,bekleyip bakmakta!
Yok ki hiç sebep.Nerden geldi bunlar başıma bilemem.Bir kelekte silinir dost,gördü gözler.Kabul edemem!Ancak ben;affa bakmam!İstemez ki gönlüm artık.Defter kapandı,kalp kırıldı,rotamız şaştı!

Nakarat x4
Yara kapanmaz!-Rodosto daim.
Çare bulunmaz!-İftira vahim.
Sular durulmaz!-İnanmadı zalim.
Kimse inanmaz!-Ben suçsuz hain.

Ben bana yeter,"Mozz" Çeker gider!İftiralar denizinde "iki gemi" boyun eğer.Eğer dürüstsen;akıllarınca tekmelerler yanardönerler,akan zehirler(fareler)!
Yılan Lisanı;zehri misali etkili."Mozz'un" ihsanı; kırık kalbin tutuk dili."O"nun irfanı,benim gözümde değerliydi.Ve onun vicdanı sızlar elbet,gözleri nemli!
"Üç yanlış","İki doğru" götüre dursun,herkes sussun!"Mozz" konuşsun!"Mozz" durulsun!Ve Herkes elini kalbe koysun,akan zaman nehirleri,içime dolsun.Dokuz aylık "Mozz" Doğsun!
Sorunu hanım efendi;kadının fendi,erkeği yendi!Yapılan iyiliklerin tümü,tek tek yüzümüze tekmelendi!İrdelendi,yapılan B.k iftira ile temizlendi.Rodosto güneşin batışını silik simalarla izledi...

Nakarat x4
Yara kapanmaz!-Rodosto daim.
Çare bulunmaz!-İftira vahim.
Sular durulmaz!-İnanmadı zalim.
Kimse inanmaz!-Ben suçsuz hain.

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.