ehh (eh) (eh) (eh)

beni tanı yarrak yada bizi tanı yarrak... gerizekalılar bu son parça daha bi sik beklemeyin bizden (daha bişey beklemeyın)

'Large Verse

Uzaktan olmaz buraya gelde suratın asfalta yapışsın yada zahmet etme anneni yolla yarrağamla kapışsın seni etek giydirip gezdircem kıllarını alda
yakışsın istersen tüm izmiri topla da gel west soundla tanışsın bigrhme'ın amına koydum satırı kaydı kapadı açtı kıçını baydım karını ananı bacını kıçını
başını sikerim açını kıçını kaşanı açarım kaçarım taşarım senide kaşırım başını taşa ağzından aşağaya vermektir taşşağaam senin gibi
mallara söz yazmam ama annen yatakda iyiydi herkes bilir babanıda siktik izmirin en büyük geyiydi sanada bi tost yaptık ama sonuç sanmadın götünde
bayağa iyiydi can güncü ailesi sülalecek orospu olmaya meyilli..... Siktir ülkemden o ne amına koyim rapten bahsediyoz sen prim yapmaya çalışıyon biz
flowla dans ediyoz gel sikiyoz manitanı sende bi tost yaptık bari bidaha diss atma ananı sıkmeyen kalmamış bigrhme da dahil

NaMahrem Verse

Duygusaldan çıktım ben tam bi flow miçim hangi hakla bize laf atıyon lan olmamışın reşit anneni yolla bize sorun değil bizde para peşin bilgin olsun
adım hakan dede istanbulun keşi bizde rhyme bitmez evlat istediğin kadar çeşit ben kasmasam bile illaki önüme gelir leşin daha kafiyen yok
gerizekalı yeraltından eşin zaten rapçi oluyo izmirde on adamdan beşi inan bana anneciğini sikemeyecek kadar yoğunum bigrhyme denen sikik
bi kaşık spermde boğulur.Attığın o disst rackle rap müzikten soğudum istanbuldan soksam annen izmirde yapar lan doğumu.
Senin sevgilin bu tayfaya gelin gelir sende yarraksın diss yapıyon keriz herif can güncü aptalına beyin deyin çünkü rap kültürü orospuların yeri değil.

Norton Verse

Götün yemiş bize laf atmışsın pis lan durun nasır tutmuş pro elimdeki kissden kudur geleni geçeni kaçanı sikeriz lan sistem budur buyrun gelin mezar yapalım size
istanbulu.Özürlüye vurmuyosan o zaman manitanı tokatlama git stüdyonda müziğini yap lan etrafına bok atmadan punchımdan hasta olmuş yatakta yatıyo malan
olsun gömerim seni istanbuldaki sokaklara (yeaaaaaaah.)Ananı gördüğümde kaçtı yani sex'e olan isteğim lan parçanda kafiye yok yaptığın o diss değil karalamaya devam
edin fakat şunu iyi bilin o hayalini kurdugunuz kızların telefonunda listeyiz.Yer altında savaşan askerler kan tadını bilir bu diss bigrhyme aptalının
iyi anladıgı film sorun yok prim yaptıgımız sanmadıgım için seni destekleyen beyinsiz fanlarını sikiyim.

Elleran Elvis Verse

Size bi diss hazırladık barındırma sansürü orospunun saçı uzun olur ananınki kahküllü.Mallar bide tayfama diss atmışsınız lan güldüm orospuya anne demekten utanmıyonmu can güncü.
Jole fabrikası nedir lan beyinsiz bebekmisin. Sülalen barkurdan striptiz emeklisi çıktığın yerden milyonlarca ölü çocuk doğallık manitanı istanbullda siktik izmirde nüfüs çoğaldı. Rap denizinede
benziyonuz anca biliyosun ha ? Şahin k nın sex hayatı ananın biyoosu lan.Senide görcez şehrimin kilyosuna westsound'da herkesin ananla videosu var adamım. Sik boyun ey yanaşır ve beynine kadarı kalın pro manitan
yarraktan eline alanı tanı ablan manitanın kuması kapalı kapıda doğmamış cocukların yuvası ananın amı.

Sargon Verse

Yeni bi diss gelmiş İzmirden westsound'a sıyrılıp geldim yosmalardan en yüksek noktaya fotodaki usta en taşşaksız abisinden almış rüyalarına girerim oğlum bu battle'a son ver artık.Tek varımla patlattım
izmirdeki koğuşu daha inememiş gerizekalı yapamadı flow'u bize laf atan ibneler anlayamadı hala sorun.Bu ibnelerin babası kayıplarda kancıkların sonudur yeminliyim sizin gibi götlerin işini bitirmeye
West sound'ın yanında izmir kaldı gölgede senin hayatın 9 yılda koskaca bi hiç olmuş ama yaptıgın en büyük hata kardeşime sataşmak oldu.Lan gerizekalılar artık sizle kapışmam stüdyonda adam gibi dur
daha fazla kaşınma rahat durmassa can güncü sikmekten yorulmam kalitesiz bigrhyme'ın ben yüzüne bile boşalmam.

Aytuğ Şenkal Verse

Tribe girmiş ibnelerde son zamanda ben kumandan gözlerin kayıp dumandan sende değil suç yalanda burda durum hep panaldan anca atar yap sanaldan bizde hiphop'u kar damarda.İzmire keyey davallar
hazır mürettabat donanmam elimde her zaman tabancam hiçte zor değil can almak çokta şanslıdır sağ kalan farkın yokki bilarvadan annen duramaz altımda havlamadan aptal adam 34 de biz varız lan

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.