Dizginlerime kuvvet lazğzım,ne dersin ? Sözcüklerime anlamlar katsam farkım hissedilir mi dört bi yandan ?
Güneş içimi yaksa ay küser inan ki ben aldırmam, bu denli zorluklardan salim çıksam.
Yanlış varmıdır gönülde sanmam, herşey gelir Hak'tan. Bir Tebessüm etseler de bakmam, ben aldırmam.
Rabbim isteseydi bilirim acı çektirmezdi aşktan, bilirdim herkes huya gider bütün gelenler haydan.
Keşke filmi başa sarsan, ben bundan bıkmam. Artık kelam oynamakta izlediği filmleri baştan.
Sen artık gemileri yaktın, iflah olmaz benliğin. Kem gözünden sakınmaktır alemlere tek dileğim.
Kimbilir sen hangi ocakları göz kırpmadan söndürdün ? Hangi derde muzdarip bıraktın sonra öldürdün ?
Gönül seni affeder mi bilmem, bu yolda görünen her kelam mübah sayılmaz. Sanma herkes dosttur,
Dost değiller onlar. Hepsi Çıkar peşinde koşarlar ve güçsüz olanı tefe koyarlar,hemde hiç acımazlar.
Bunlar nasıl insanlardır be söyle hey zat-ı kelam. İpiyle kuyularına inecek olsam, mazAllah Çıkamam ben orda kalırım.
Umutlarımdan oluşan armağanları, şimdi kendi mabedimden sevdiklerime yollarım.

(Nakarat)
Bak bu yüzüme!
Sende bendensin geçiyorsan aşk yolundan beni bul,
dünü görmeyi istemem beni zorlama hiddete karşı.

Anma adımı!
Olmaz kadere razı bugünüm asma yüzünü üzgünüm,
uzak dur benden bu benim sürgünüm (son günüm) x2

Gördüklerine aşinadır beden yoktan var eder, bir zaman gelir ve farkı hissederler, bilirsin yok nedenler.
fiimdi bunlar geçti derler. Dengesizlik hakimken gönül ruhu zapdeder
ve hükmeder, yanlızlık iplerini uzatır ve tutmak için gayret göstermeyen ben
Söylediklerimden pay çıkarmayan da sen. Hangimizdi haklı söyle Çıkarcılar önümdeyken.
Hareket hali aniden değişir ve yüzümü perdeler.
Eski filmler, artık hiçbirşeyin tadı yokmuş. Eski günler hepsi hayallerimi böldüler.
Dost göründü lakin bana bir hayrı yokmuş da sonradan uyandım oyuna gelmeden gözümden düştüler.
Aklıma mukayet olmam lazım. Yoksa nasıl dayanır beden zorluklara göğüs gerdi hiç düşünmeden.
Ve hali nicedir bilmeden. Bir ışık var sönmeyen, gölgelerimi var eden. Sendin güneşi yad eden.

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.