rahdan

sert geldi herhalde kaldıramazsın bu kadarını, underground partilerde salla koçum kalçanı, nankör müyüm ben, nankör müsün sen, underground'a kınama, bitsin bu kolpa düzen, bölündük işte yarı yarıya, kaldı şurada iki dost, rapimde yükselme devri, sende menapoz, rahdan aştı bu işi, sense takıl paçoz paçoz, tecavüzü bırak rape, rapçi oldu takoz, partilerde kayboldun, kadıköyde harab oldun, alcatraz'dı mabedim, sense mahfoldun, konserlerin sahildeyse balığa geliriz beraber, sansar salvo- rahdan vandal, ürettiklerini dinledim bence bırak bu işi, idollerini dinledim bence unut bu işi, reklamın iyisi kötü olmaz mezar taşına yazılı adın, salvo-vandal'ı yazdık prim olsun amacın.

psikopat yazar artı vandal bu sandal
sallanmaz bu okyanusta burada batmaz
sinirlerim bozuldu sigaram zaten tek dal
ait olduğum diyara, bense cambaz

sansar

gidere gider birader, undergrounda kira ver, gördüğünde selam ver tayfanla beraber, bana abi lazım değil bana kardeş lazım, tracklerin listesinde toplanır levazım, benim ustam yok bu rapte ustaları bellerim, karşılaşmasak ta bil yakanda ellerim, cehennemin girişinde sansar yaralı rapçi, sansar asi rapçi deil sansar gazi rapçi, rapertuarda söylemiştim koyun olmuşuz, köpekse kurtla dost olmuş, siz av oldunz, bir iki tane kolpaya hemen tav oldunuz, tek suçunuz aptallık masumsunuz, bandrollü denyolara siz kul oldunuz, onlar iplemedi bile siz mal oldunuz, onlar sizle kafayı buldu, siz odundunuz, biz o bandrollü ibneleri neye oturturuz ( haa ?!)

rahdan

her bi kimseyi batta takma parada varsa alabora, kanlı bandı arama tarama her bi şarkı paravana, karalamamalı rapleri wackleri dilleri pilleri bitmedi mi, alttan aldı randımanla, rahdan rapini görmedi mi ? alcatraz'da suratın sikilmiş sir mc ibnesin, diğer ibne arka fonda kaldı söyle nerdesin ? mezarlığına yakın bi yer olsun sana mabet, tracklerime gömdüm sizi ilelebet !

sansar

underground ordusunda salvo lejyoner, underground cehenneminde salvo destroyer, ille beline kurşun attım kalemimeyse şarjör, türk rapinde analiz, salvo tek aranjör, hanımlar partilerde mc lerin gözdesi, abaza rapçilere sansi'nin bu güftesi, barış dönemi başlatırım savaşları bitirip, tip tip insan var ve hepsi ayrı tipitip..

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.