küçük beyni dengim diil eledim tek tek evine dön biiç eminim o benim için istanbuldan diye bide kariyerim için ister vermem mel benim msn ime dolamlıp eller cami delemem gel buralara belden beri kısmını göremem sen dıppır libidonu kurulama gelemessem beeen
*ikip atıp ağla mistaa playa kardeşimede bana yaptıından iki kilo göt ver sen söz ver tutma nedersende mel koydum **mına soydumu biri bunu takmaz koydumu lan bana bakma lütfen geri dön şeyho yemin ederim bi kez daha olmazzz
*ospu tabi tabi tamam inandım hadi na müsait ama sahta gözyaşı bi laaaf seni
sevmiştim fuck geri dön sevgilim nah ankara dan mektup var alımına kapılamadı bu deli rhyme

isterik nameler melodi sanki rap e hisleri çaremi bacakaranda gebe bacakarama yinede seni seven biri çıkar ikile kadın ikile sinirim oldun

ufuk sakin ol ufuk rahatla evet kızgınım kusura bakma gülemem yine mutlu gibi yapalım alamut hiphop okulu kapalı bugün havada nem sen ben biz terkettim git vermessen biçç sevmem zaten hiç

evlenmelimiyiz hah hah hah
ehlenmelisin hesap yapma
tekrar edelim inat yaa
*ikime kadar ipini çektim fucked up

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.