Sensin nursuz ufkunda tüpsüz dalış altında kayık bizde katamaran ayranlarımız yayık. Hayat Amerikan dizilerine benzemez, rape Kalpak atanların postu geçmez dolanbaçlı tombala son Çinko beklenmeyen... Kanmıştım, şaşı bakmıştım, gırtlak yakmıştım derken hayata Yabancı bakan Gözlerim birden doldu Sahtiyan soldu. Seri cinayetler de post moderen panikle mechullaşmanın Yegâne temeli rapte, senin Göt Nerde?

Mista Brown
Every time you hit me with this pain
I feel only Agni trapted me
I just can''t release
But it will only ?????????? side of me
And it will flourish the things that
I can''t escape from this metal escapade
Had put me in the state of mind

Will Rich(rich) can only free the flying
But I''m not ass kind ?????????????????
In a hallway with no exits
Just hitting walls with my faces
What if I to do
Please just show me the way
So I can one day free myself from this clay
That ????????? my body in ?????????? case
In a little concaves What!
Am I just that kid
Who can''t get rid of the stress
Corressive all the parts are noless


Dahim özgürlük çabaları kime karşı verilmekte? Emekle halı üzerinde kendi çabanı fark et, Emeklerin emellerin uğruna ter Dökmekte kafile kafile ardından takipte hepsi içindeki sessiz gülücük Meleği. Ağlarken yaz kendini sayfalara benim gibi içine sinen o adama Bir bak bana mı cellat olacak Kelimeler? Bence kelimeler de sefiller, kandırılan mutlulukların ardındaki yalancı hecelerden ibaretler Hepsi. Çocuk musun değil misin kararını ver. Çocukluk harcanmamış paralar kumbarası, yetişkinlik de Aradığın küçük tebessümlerin buluşma Noktası, kuvvetli olmak kendine beslediğin sevginin en büyük Kanıtı. Soluk bir beden, ilelebete yolculuk eden sen ben eşittir insanlık haya Beti denen Rehine Denen rehine yoo.


Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2018

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.