bu geceme yine sensizlik yagiyor, kalbim artik bu siziya inan dayanmiyor bilki canim nerdeyse cikti cikacak inan senin adin benim sonum olacak ne yapsam olmadi seni kimseye degismedim sana atan bu yuregimi ne yazikki göremedin sökup yerinden cikarip eline versem anlarmisin sonsuz askimi bunu bilemem ne olur anlasana sende beni artik deliye döndum dönecem banada yazik kustum kusecem nerdeyse bu kahpe hayata hic bir sey icin yalvarmadim böyle ALLAHa ardina bakmadin birakip gittin beni o son sözun kursun gibi deldi gecti beynimi gulum kolaymi sandin sen hasreti seni sevmisken böyle deliler gibi gözlerine baktigim an gercek sevgiyi anladim elini tuttugum an askinla tutusup yandim kazidim kalbimi en derin yerinden kimsenin alip dokunamayacagi bir yere bu kalbimi sana emanet ettim sevdigim kalbimin her atisi senin icin bebegim nerede olursan ol kalbim hep seninle ne olursa olsun kalbim senin ellerinde yine seni dusunuyorum her zamanki gibi her saniyemde sen varsin nefes aldigim gibi özluyorum bana bakan guzel gözlerini eger seni unutursam sarsin kefen bedenimi

bu parcaa benden sanaa

bir diken gibi geldin benim önume elkaslarini birakma ne olur yuregimde gözyaslari döktum sevgimizin ugruna yasayamam ben sensiz bunu artik anla onca cekemeyenler olmasina ragmen kimse alamaz koparamaz seni benden tek istegim mutlu bir yuva ve senle ben söyle baska ne isterim yuce rabbimden bilki birtanem ben sensiz buralarda yapamam kazmisim seni kalbime ordan sökup atamam sensizlik benim icin ne demek bilirmisin bu dunyadaki en degerli hediyem sensin sana o kadar baglandimki ben guzelim ne yapsam aklimda hep sen varsin bebegim her gece yildizlara bakip seni hayal ederim uzat elini bana uzaklara gidelim bilki hasretin olmus yuregimde bir yara sen olmadintan sonra her sey haram bana ölmeyi bekliyorum bu yalan dunyada ölum gelsin götursun beni uzaklara oluryaa belki bir gun beni anlarsin mezarimin basinda sende bana aglarsin

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.