Mozole Mirach

Bi bıkmışlık var bugün üstümde hayat sana pek nazik Görünmüyor Hele bide bi başına kalıp öyle durgun olmak aralarına tuz mu basıyor Keşke dememek istiyorsan zamanı doğru kullan her bitiş bi başlayıştır hayatı anlarsan Elem kalbi yaksa dahi bazen en gerekli duygu bir yol bulup düzelt diye durumu Hep Biri başlarr birileri biter ah o gönülden ne hisler geçer Sonu yok bunun hep aynı terane nihayetinde o kalbin virane Zor olanı değil hep önce kolayı tercih et En kolayı değil bence zoru başarmak marifet Son damla kanını yol bitene dek müdafa et Uykun gelir göz ağırlaşır o zaman pes etNe demeliydim başka tercih şansım varmıydıNokta cümlenin sonunda ayrı gayrı anlamı İhtiyacın olan tek şey arzularını başarmakBunun şekli zaten belli hatadan kaçmak

NAKARAT

Hep birileri gidiyor
Birisini üzüyor
O canını yakıyorr hasretten
Hep birileri gidiyor
Birisini üzüyor
O canını yakıyor
Efkarla

Sitem Depresif

Söz verdiğim gibi hüzün yağmurunda yaşamın tadını çıkartım En başında boş bavul ve ben nasılsa dönerm dedim attığım ilk adım sıkıntılarla geldi Bi baktım tavan arasında yalnızlık krizlerimKüçük bi pencerenin önünde binalar yükseldi birden Denizin önüne çekilmiş yok oldu birden ailemErken kalkar oldum aniden pis insanlar tanıdım harbiden demek benim suçumdu yok mu affeden Dönde bir aynaya bak be kardeşim hasretin iizini taşır gözlerin derin bana beni hatırlatır Yerin dibindesin sesin bitip kesilmesin Ayak uydurmak zorunda kaldm bazen taviz verip nefret aldım Kalpte hasretm ve yalnız kaldım gecelerim bedbahım gündüzüm vebayım Benim olanlar yok artık hayata format attım Ne yapmalıydım başka tercih şansım varmıydı Silgi sayfanın üstünde gitme vakti çağrısı Kalpte bohçalanmş sevgiler büyüktür ağrısı Tedirgin olma vakti bastı hataların kaygısı

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.