Eko Fresh bir Discinin oglu simdi Cash cebimin icinde dolu.Paran yoksa nasil yasican paran coksa kiskanalacan. …Bütün Musik marketler artik benim adim Ekrem Bora ama artist degilim Süper Starim Memleketim Sivas en büyük bunlar siz cekilin biraz.

Was wollt ihr mir über Türkisch Rap sagen wir waren die ersten die hier in Deutschland gerapt haben Kreutzberger Türke HipHop letzter Stunde den Cengiz Koc krieg ich nach der 12.Runde.

Münchengladbach`dan Dünyaya Azra dedi bir kursuna bedel bütün hayat Germandream bu Almanrüya bilakiz sen dayagimi alacan birdaha.

Ich hab Grups gerept mit Azra besk Azra besk mit eko Fresh ist Azra besk du ist mein Brot alter gib mein Brot her du willst Gangstar sein dan sei es aus Notver.

Bize ne dilersen Allah sana 2mislisini versin...Tabi isterizki iyi niyetli olasin kötüyse durumun berbat !!!

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.