bitsin demek kolaydir gitmesini bilene aglamak kolaydir aglamayi bilene ben bunlari önceleri hic görmedim cunki ben ilk kez seni sevdim ben bunlari önceleri hic görmedim cunki ben ilk kez seni sevdim

bir gun pismanligindan gözlerin dolacak benim cektiklerim gibi canin yanicak kizacaksin kendinee gunun gunessiz olacak kendi kendine yanan bir yangin simdi kalbim dokunsalar aglarim özledim cok zor halim kendi kendine yanan bir yangin simdi kalbim dokunsalar aglarim özledim cok zor halim zorr

bitsin demek kolaydir gitmesini bilene aglamak kolaydir aglamayi bilene ben bunlari önceleri hic görmedim cunki ben ilk kez seni sevdim ben bunlari önceleri hic görmedim cunki ben ilk kez seni sevdim

bir gun pismanligindan gözlerin dolacak benim cektiklerim gibi canin yanicak kizacaksin kendinee gunun gunessiz olacak kendi kendine yanan bir yangin simdi kalbim dokunsalar aglarim özledim cok zor halim kendi kendine yanan bir yangin simdi kalbim dokunsalar aglarim özledim cok zor halim kendi kendine yananbir yangin simdi kalbim dokunsalar aglarim cok zor halim

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.