Şiir..
Bütün dileklerim yalnızca sana yazdıgım tum sozler şiirler sana gonlumu kalbımı vermısım sana baska ne yapayım sevgılım sana sensızlık sarkısı dudaklarımda anlamadın beni anlamasanda ne olursa olsun darılmam sana ismin sarkı olmus dudaklarımda baske ne diyeyim sevgilim sana bu askıma duygularıma sana duydugum sarkılarıma cevap gelmesede cagrılarıma bir omur surecek bu sevgim sana.....


Giriş....
Cok kalpsizsin sevgilim ask nedir bilmiyorsun hemen darılmak için bahane arıyorsun yeter sevgilim yeter merhamet yokmu sende bıktım usandım artık derman kalmadı bende..

Nakarat..
Yeter sevgilim yeter merhamet yokmu sende bıktım usandım artık derman kalmadı bende..


Şiir..
Benim sevdam huzundu korkuydu gozyasıydı kıskanmaktı özlemektı ve varlıgını hiç bilmekti benim sevdam helaldi ana sutu kadar olumu goze almak dusunmekti yaralı ceylanı sevmekti herseyi iyisiyle kotusuyle...

Giriş..2
Benden değil sevgilim kendinden kacıyorsun cesaretin kalmamıs sevmekten korkuyorsun yeter sevgilim yeter merhamet yokmu sende bıktım usandım artık derman kalmadı bende..

Nakarat...
yeter sevgilim yeter merhamet yokmu sende bıktım usandım artık derman kalmadı bende..


Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.