İntizam verse
Duygu arenasında kaybolan düşünce kirlenir ve zor gelir,endişeyle anlatılmış masallar.
21 yıl aynı yalana gebe kalan bu iyimserlik mabedim,iki kelam edip bu hali zor toparlar.
Kendi başınalık tatlıdır ya önceleri,çekimserlik bir tarafta dök içinden heceleri.
Sen mi kaldın tek dürüst bu sahteleşme mevsiminde? Değişmez çıkart sende kahpe insan maskelerini.
Tekrarı olmayan bi film gibi,hünkarın sahnesinde araladın hayatın perdesini.
Korkma sen temiz çocuksun bulaşmaktayken kire,vicdanın sesiyle dönmesini bilirsin.

Sana boş ihtiraslı bakışlar ne anlatır ya söyle,ya git düşünme…
Tonla yüklenen bu yükle varmasını bilirim amaca…
Yıkılmam ki darbelerle yerinde dur desen de,duracak gibi değilim.
Nakarat
Altın değerine bürünen yaşam acı,kaybı verilen her insan günahlı…
Silinmez kader bir ömüre yazılı.Hesabı var,yıkacak seni yeminim…
Yaktım yine,buzların eritir içimdeki yangını görmen gerekir…
Saymasını bilirdim yerimde ama bu defa duracak gibi değilim…
Notador verse
Psikolojik savaşlardayım ben aslında baştan malup yalanlardayım, sarmış etrafımı saçma sapan yüzler, yardım değildi senin ilaç sandığın o eller. Hep vardı yollarımda bir engel çaprazımda çıktı çengel yolları çizecek yok bir pergel, gitme zarar, durma zara,r kalma zarar, hep yara azar azarda yoktur işte yarar bak yine zarar. Geçmek bilmeyen günlerimde vardı umutlarım boşa çabalamaktan bıktım yine kara bulutlarım oyna içi boşmuş hayallerimin, yeminlerimin giden günlerimin yok hesabı, yok hesabı geçen yılların yok ki adabı yaşam tarzımın yalnızım tek tabanca her zaman ne kadar içimi döksemde kapanmayacak hiç yaram.

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.