Selam satırlar gecenın ortasında bır hayal duserdı gozlerımde son bı perde kaktı
Bak ruya degıl gercek hepsı gayri mutluyum umutluyum bılırsın önce sey yasandı fakat benım
Gecmısım sen le basladı anla yarım kablım senle seytan tasladı soyle nerden basladı tıtreden hıkayemızdı biz bi zuhreyız su gokyuzunde hangı turdeyız (Söyle)
İmrenirdi Melek ler sen yanımda olmayınca akrep zorla doner yelkovansa takıbınde malesaf tam yerınde baslamısdı dıyemem cunku 17 yılım sensiz gectı kısmetımde boylesı su kalbın bıtanesi cok sukur kı yarabbi bır bahardı gözü yüzüme deydi ve kalbı sectı kalbımı fakat bilki hergünde seni senle daha fazla aldatdım ben affeyle fani melegım sen bu lanet herifi

Nakarat
Bir Sen Bir Ben Birde Hayallerim
Dünlerim Bugunlerım Birde Herseyimsin Benim(2x)

Nerden Başlasam Nasıl Anlatsam Bu Derdimi Hadi Bana Bişey Söle Ölsem Sana Degermi
Bazen Sorarım Kendıme Oda Beni Severmi Kavusmamıs Cook Zor Daglar Bıze Engel mi ?
Seninle Başlar Seninle Son Bulur Satırlarım Yarınlarıma Bi Yol Çizerdi ve mazema satırlarım
Sen Gülünce bi cicek acardı gunlerımde sende cekıp gıtme bı cıcek solardı dünlerimde
Gökyüzünde Yıldız Cok Bayro Bir Dilek Tutar Bir Yürek Atar Tek Sözünle Bir Yürek Susar
Kalpde Bır İsim Yazar Hayat Bılenmez Ben Yazar Söyle Kaç Yazar Gözlerıne Deymesın Nazar Harbi uykusuz Gecemde Anlatırdım Son hecemde duygularsa cook derın kalpte hep hazır yerın bos tren vagonlarında kaldı sımdı hısllerım ümitlerim tükendi bak nerde kaldı sözlerin

Nakarat
Bir Sen Bir Ben Birde Hayallerim
Dünlerim Bugunlerım Birde Herseyimsin Benim(2x)

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.