Karşımdasın.Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana.Ne büyük mutluluk bu.Gördüğüm en güzel şeysin.Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok.Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda.Bütün çiçekler sen,bütün yıldızlar sen.Bir sanat eserisin,bakmaya doyamadığım.Tanrının bana armağanısın, ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım.
Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var.Öyle gerçeksin ki.Gözümü açıyorum sen,kapıyorum sen.Hiç bitmeyen serüven.Günümün en keyifli anı,uykumun en tatlı rüyası.Seni soluyorum,havadasın.Senkokluyorum,doğadasın. Hele şimdi sonbaharsın.Ya da sonsuz bahar.Seni yaşıyorum, canımdasın. Canımsın.Sarılsam sana,bin yıl geçse,bir an bile ayrılmasak.
Ten tene,yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak.Ağaç ağaç gezip,yeşersek,açsak.Yere düşşek, kalksak.Seni bilsem,birtek seni.Seni görsem,birteseni.Sesin sarhoş etse beni.Öyle içimdesin ki.Bir saniye iste benden sensiz geçirdiğim,veremem.Sensiz geçecekse geçmesin zaman, istemem.Seninle yeniden doğdum,yeniden doğuşun kanıtıyım ben.Senden önce geçen zamanı,sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişim,kimmişim bilememişim.Şimdi başımı çevirip geriye bakmıyorum bile.O yol yüründü ve bitti,artık seninle yürünecek bambaşka bir yol var önümde.Yorgunluk nedir bilmeyeceğim,hiç şikayet etmeyeceğim ve birtek adımda bile tökezlemeyeceğim bu aşk dolu bir yol.


Öyle aklımdasın ki...
Ah,sensiz kalmıyor muyum,bazen yıkasım geliyor gördüğüm bütün duvarları.Ardından seni bulurum sanıyorum.Ne ayrı koyduysa bizi,zaman yada yollar,bir kalemde silesim geliyor.Sana dokunmamı engelleyen ne varsa,bir kadehi
yere çarpıp tuzla buz eder gibi parçalamak istiyorum.İsyanım taşıyor,kendi öfkemden korkuyorum.Ve kavuşmak...Bunu düşünmek içimde kırılmış bütün aynaları tamir ediyor.Mavi bir yağmur başlıyor,ıslanıyorum.Maviye boyanıyorum.Öyle özlüyorum ki.Sen ol,hep ol,benimle ol,bende ol.Sendeyim ben,yüreğimi koydum yüreğinin üzerine.
Aşk bu,başka isim arama.Hem de en koyu,en deli,en tutkulu. Öğreneceğim çok şey var sana dair.Bilmediğim çok şey var.Ama birşeyi öyle iyi biliyorum ki...

SENİ ÖYLE ÇOK SEVİYORUM Kİ...

Dj Ateş ft Mc Güneş Crand off on the Cravn En da Remix

Emeğinden dolayı Canım kardeşim M5CooL(Serhat) teşekkürlerimi sunarım...


Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2019

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.