Bu Aşkla Harbim,Sıkıntıdan Mı Derdin
Bana Ömür Derdin, Gittin Ben Her Günümde eridim.
Derimin altındaki hücrelerim ölürken,yeni bir sigara yaktım tekrardan delirdim.Hayır Başkasının olamazsın benimdin.Birkerecik çağırsaydın o an yanına gelirdim.Yolculuk öncesi fazlasıyla gerildim çünkürotamız mutluluktu sensizlik değildi.Suların derindi her dalışta battım.Ah kara bahtım 2 göze neden böyle taptın ?Beyaz bi atkı doladım gittiginden beri,Kefene hazırlık olsun yeri geldiginde kalmam,giderim.Yanlızlıga iterim,yüzümü birdaha görme diyeZor oluyo fakat sabret biraz daha direnKalbe sen değil dumanla dolu inenHer gün aynı hikaye anlar hala aşkı bilen.Bu parça senin bana en nadidel armağanın,Aylardır görmedigim gül yüzüne hala hayranım.Ağrıların nedeni harmanlığın gözlerine ve eminimki hala beni oralardan gözledigine.Özledigine şüphem yokta niye bu ısrarın ? Tüm satırlar sevgiye kağıtlarca isyanım.Ve her cümlesi doğru,kalpte ispatı.Yıkık dökük gönlüme gecekondu inşaatı.Hepsedin bulutlara beni unutmadan söyliyim unutmam seni !Hani nerde o güzel eli ? Size soruyorum döner mi birgün geri ?
İçimde yaşayan bi sen kaldın.Aşk bir meyve peki neden bu kadar hamdın ?İstedigini aldın kalbim yok benim.Çünkü hala inanmasanda minik kalbim senin.Sen Onu Öperken Ben Gibi Sakin olmamı mı istiyosun aynı sen gibi.Yüzünü asıp defol git hüseyin der gibi bakma nolur çağlayanlar gözlerimde sel gibi.Aynı ben gibisin fazlasıyla kırılgan ve nolur günün birinde kalbimden biraz kımılda.Temennim bu yönde değil sakın ha alınma.Canım Yanıyo çünkü geçmişimdeki tonla anımla.Şuan sızlatıyor ayrılığın busesi.Güçlü görünmek için bak hala gür sesim.Resimlerinden farklı gelir yüz hatlarım.Çünkü her kıvrımı kalbimin derinliklerinde benle esir.Notolar besin.Bugünde karnım doydu Rabbim.6 Mayıs Cuma Geçip gidiyo hızla takvim.Hiçbir koltuk senin yanın kadar rahat değil.Birazdan gidicem kalmadıki burda fazla vaktim !Üzülüyorum.Belki sallamadıgın için beni.Yoldum derimi asıl yaramı görmedin bu yeni.Bir kaç gün oldu biraz toparlandım korkma fakat rüyalardan uzanırken onun ipekten eli..Nasıl sakin olabilirim ? Senin dışında tüm kalpleri ellerimle oyabilirim.Ölüyorum bu gecede geçmişime dönüp güzel anılarımı tazeliyim dakika başı yanıp,sönüp.Hepsedin bulutlara beni unutmadan söyliyim unutmam seni !Hani nerde o güzel eli ? Size soruyorum döner mi birgün geri ?İçimde yaşayan bi sen kaldın.Aşk bir meyve peki neden bu kadar hamdın ?İstedigini aldın kalbim yok benim.Çünkü hala inanmasanda minik kalbim senin.


Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.