alo alo demem için cep telefonunu açmam lazım telefonu almam için merdivenden çıkmam lazım koşanlar açana kadar canın sıkılmasın diye bir rap yazdım senin için zaman çabuk geçsin diye benim rapim ismail yk yk repe benzemez benimkisi daha farklı hiç kimse dinlemez sözün gelişi çok güzel dinlemek ise berbat hey anam hey babam hep hayallerle yat

nakarat

çala çala baydık kala kala kaldık hey anam hey babam aç şunu artık çala çala baydık kala kala kaldık hey anam hey babam aç şunu artık

ama sen dinle sakın hemen kapatma nasıl olsa para yazmaz yeşil tuşa basmadıkça birazda sabret birazda beklet bekletmeyi sevmem ama kahrolsun kör şeytan alet nereye koyduk telefonu paldır küldür bulamıyorum daha az önce burdaydı be sinirimden kafayı yiyorum bir yerlerde çalar durur sağa sola yanar koştur işin yoksa ara dur hep bu sitres beni bulur ahhh

nakarat
çala çala baydık kala kala kaldık hey anam hey babam aç şunu artık çala çala baydık kala kala kaldık hey anam hey babam aç şunu artık

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.