önümde ağır bir kapı ardında okyanus var ben zaten suda doğmuşum kapıyı açmam gerek işte o an biri geliyor tutuyor kulağımdan gözü anahtar deliğinde "bak" diyor sadece burdan "bırak" diyorum o küçücük resmi yetmez bize bu küçük esinti nerde törpülendin böyle "olmaz" diyor tutup ayak bileğimi şimdi önümde ağır bir kapı ardında okyanus var bir de bileğimden biri çekiyor benimse kapıyı açmam gerek "bak" diyorum koca dünyaya burdan derhal çıkmam gerek bari çekme bileğimden benim her şeyi görüp öğrenmem gerek bir ileri bir geri her adım bu kapının ardı demek sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek anahtar deliğinden görünen bu küçücük manzara sana yetiyorsa yetsin benim o sularda yüzmem gerek yüzmem gereek şimdi önümde ağır bir kapı ardında okyanus var bir de bileğimden biri çekiyor benimse kapıyı açmam gerek "bırak" diyorum o küçücük resmi yetmez bize bu küçük esinti nerde törpülendin böyle "olmaz" diyor tutup ayak bileğimi bir ileri bir geri her adım bu kapının ardı demek sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.