hiç şüphe yok bu kez daha tehlikeli akıl oyunları değil sözün direk kendisi önce bir al nefes niyet ağrı kesici
kabullenir seni ahalinin efendisi kal dedi cevap için duraksama konu mal dedim senin için geri döndü yine serseri
geri sarar yenilişi yok geri dirilişi söke söke çeker dişi bu yeterlimi kanım yine sıcak akışına bırakacak müdaheleci
bir salak ulaşmadan hedefine dönmez atışları safdışı bırakacak yakarışları serbest uçuş sahasına sahip beynimdeki
hücre değil sanat eseri yüksek beatleri saldırganım ikimiz için de hazırladım konu mankeni önünde bir düzine yakalarsam nesine

her birini sokarım yerin dibine herkes kendi evine meydanı bırakın onu gerçekten de hak edenin birine
bu dünyayı katlettik kimi kim neresine takar
bu dünyayı katlettik kimi kim neresine takar(HipHop Sendromu)
Çıkalım senle yine bir serüvene bakalım en geriden suratına vuralım sertçe kalbinde derin yaralar açalım miras bırakalım
geri kalanlara bu dünyayı katlettik gibi gerisini hediye olarak alalım yada değiştirelim şu anki mevsimi ben de
sana uzatırım kutsal emaneti bakalım tadına her ülkeden mahsüle tahsile gerek yokki dünyamda aksine heryerde geçerli bu kafiye
dönme bence hiç maziye kal sessiz ağzı bozuk kelimesi vurucu militan kilit ritimleri çilingire kafa tutan senin sorununsa
duyduğunu anlamaman bırak eskisin katilin sizdeki resmi yenisini çekiliriz ama şu anda firariyiz gündüz değil
kaçış gece yarısı size atılan gol yine bacak arası
bu dünyayı katlettik kimi kim neresine takar
bu dünyayı katlettik kimi kim neresine takar(HipHop Sendromu)

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.