SİTEM DEPRESİF:

Kalem ağlar ellerimde,kalemin izini takip etmek çok mu zor be? Depro söyle Durma,bekleme, pişman olma ve sonra vurma kafanı taşlara Hak ettiysen Rabb verir, hakkı arama zorla Korkularla yaşamk zor ki bunu beceremez herkes Hakkını bil yoksa yorgun olur,çektiğin o son nefes Gözünü boyama,dünya fani, unutma ki ruhun baki Azrail kapını çaldığında tek bir dakika beklemez Sen çalıştın,ben yoruldum,ben unuttum çevreme Anladım ki çok geç olmuş,hırsla kızdım kendime İbret ettim herşeye ve etme bulma dünyası İçten yaşadım her kareyi,sonra gelir sefası Hesap günü gelip çattığında bil ki kimse yok senle Her adımından sen sorumlusun,bunu kimseye yükleme Yalanlar kimseyi korumaz orda, anlayacaksın zor da olsa Akıttığın gözyaşları için affedilmeyi bekleme

KOZMOS PARODİ:

Alt safhalarda yer bulan hayallerim Ve intikam yolunda hedefe doğru bin cefayla yürüye durdum Şimdilerde kuşku bedeni yordu,sorgu sonrasında yalnız kaldı ruhum Suçlu kimliğimle yoldaş Sonlarım acıklı her işin sonunda yaşanan arbedeydi her sonuçta Ve mağlup oldu akla belki haklı insan,oysa mutluluklarımdı hep yalancı Hep yabancı geldi sahte gülücük hakim evrenine Rol yapardı her bedense içte kurulu mahkememde Ruhum muhtaç oldu düşlere ,her gecemde Kaygılarla el eleydi uykular ve bir umutla çare arayışı Ve hep boşaydı uğraşın Zan altı kaldı beynim onca kabus sonrasında paydos ettim Suretimse sonuca küskün,yorgun düşmüş bir bedendi İlk ve son veda sütun hayalle bunalım eseri darbeler Ve hep soluktu çehre

MOZOLE MİRACH:

Bir tutam ömür var zaten,elde kalmaz o dahi Kalbim olan Allah' dır yazılan sözler benim dilim Kimim neyim?Söyle benim filmim senin zehrin Pişman olan fayda görmez hir bir işten bir milim Yüzü,ziyareti belli Mozo boynu kıldan ince Müsabakamda ben mağlupken sevinesin en kötü günde Yaz bir kenara, dipnot eyle, kaz bu çukuru ört üzerine Kelamı gevelemekten yorulmaz gafil et safa ile Bilinir keşke çeken hain pusudayken gözünü kırpmaz Kahinlik yalnız kendi geleceğiyle oynamaz Tarihin en acımasız hükümdarı,Tanrı birini tanımaz Anla bu günü yaşayan fani yarın baki kalamaz Bilinen gerçekler yüzünden yalan özünden kaçmalı Doğruluğun çıkışı bir iken birden yüzüne kapanır her kapı Giden ki elden gider,teselliler geride can sağlığı Bu yolun uğrunda kurban olur Hakk'ı arayan her kelamı!

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.