Ben hayaller araSinda kayboLan bedenmiyim savaslar ortasinda kaLmis yok oLan düSünceyim
sözLer anLamaz diLimden tekLer kaLbimin atiSi her viranda bosyere cabaLayan ceSetmiyim?
Söyle adem ogLu savasir her durumda yakiSir anLamaz diLimden savasir evveLe ve beLki aLdanir
gözLer aLaci bakisLarLa sizLanir bu anLanir ve agLanir ki bosyere bu seytanim hickirir
kaLmis söyleyim icimi disima vurup ben önLeyim oLanLari nerde gerceyin yaLanLari?
Bu anLari yok etim siLdim beynimden bu elden gelse tümüne bir kurSunda benden sus simdi sesiz oL zamani geLdi dinLe anLa
east cost respect forever gerisini salla ruhum orda bedenim yoLcu kaLbimin odaSi duL lyriclerimde taS arama hedefLer sana dogru..

2x
Maruz oLacak her beden yaLanLa korunan gecmiSe bu muhafiz ordusuyLa savunuLan hakikatinde yamanacaktir ihaneti ve maskeLenmis yüzLerinde bozuLacaktir herbiri ve cogaLacaktir kuvveti

Maruz oLacak her beden yaLanLa korunan gecmise razielininde puslu kimlik lyric asan mezar kazar vekaletinde kara basan yazar bu yas basinda as her trackleri MOZELE MIRACH kiraL yok yoLumsa cok corak fidanda sur özümde yoLcu raziel

atesLe senki mazi oLacak kabusun bir umut yürür ellinde yok kaLem sözünde melek kederli yüzünde yok ki feri
biti sanLik yasam zamanLik hedef karanLik degiSir anLik onca yolldas onca proje kaLinir ortada netice yazLik kanLi tabLoLarda resmet kendini odamda asiLi niceSi fani tek siLah eLimde merkezinde dar bi dünya tonLa kimLik cöpte inSan
kabir hayata öLüm karanLik bastiginda anLatirdi ruhunu varLik anLaminda sakLi gercek yokLuk ortada

2x
Maruz oLacak her beden yaLanLa korunan gecmiSe bu muhafiz ordusuyLa savunuLan hakikatinde yamanacaktir ihaneti ve maskeLenmis yüzLerinde bozuLacaktir herbiri ve cogaLacaktir kuvveti

Bu zorLa borca hükmediLmis arzuLarla koLpa oLdun zorba dogdun evreneyse maruz oLdun kararan evreninde figüran oLdun günesi sil ve adem ogLun maLut oLdunun kurarLarinLa manzaramda soLdun haki taleb ederken ruhum güLüsüm yasama toy görüLdü bir cekimLik nefeSim cok görüLdü bir dönemLik ömrüm söndüm küllerimden dogdum gördüm yaSami agLadim süzüLdüm kaLeme derdi caktim kimdi kaLpte var oLan? Yalan zamanLa son bulan zararin anisi kaybolan
yarinda sakLi hatiram odamda tabLoLarLa anLatir hikayemi ve bende yürekte görüLen müLteci zaman asiL savas riya baris cektim iferi
hedefi illeri alacak ittifak kari düsünen her ahmak yoLu gayibe uf halade harbe dahil ahil aska gafil ruhum sakincaLi piyada cözümü buLacagim ben eLbet sonSuz keLimeLerLe

2x

MokoLi..

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.