Bu sabah her sabahtan farklı kalktım çişimi yapmadan yonjama baktım karılar kızlar çok tabi aşkım var kızlar mızmızlar zırlar ah kızlar piç oğlanlar bi de yaşananlar doğan çocuklar sebebi bilene hapsettim dibine de vurdum daldan dala benden sana senden bana kana kana em ah! ye ah!
karamel yala..bence bi ben bi sen bi de bebek napak nedek..Webcam de daha güzeldin keşke bize gelmeseydin internetteki aşkın dün gece bana verdi sana selam söyledi msnde orda sen aşıkmışsın gerçek hayatta bi a*cıkmışsın..kalçamı tokatla yavrumm!suratımı parçala canuumm!Eli ver belime elime her kelime aman Allah çıktım tepene..

Ah yonjada asosyal bu nası atmosfer bu hatun şizofren aşkı mizansen kaprisi var bunun dili de çok uzun saçını başını yolmadan önce ya şunu susturunn!!

Nakarat (2x)

Suratı kızarır bak webcam açma
Canı mı sıkılmış ahh msn tıkla

Kafası bulanık vahh foruma yaz hadii
Nette karı kıza salça olmaa


Yalnız geceler her gün ahh yandım söndüm abaza sitelerine kucak açtım bittim öldüm sarı saçlıyım ve de masmavi gözlüyüm attım tuttum çok şuh bir adamım diye yazdım ossurmaktan korktum.her gün barlara giderim sevgilim aşk benim emelim sex mi o da ne bilmem çok geri planda,yok yok bayaa geri..bekarım mutluyum sevgi isterim her türlü küpe dalıveririm neşeli şen yaz b*k gibiyim beri gel tam bi baby! yonjamda 20 kişi var çok şükür asosyal değilim yaz bana bebek gel beni tanı ben diğerleri gibi değilim ormantik bir adamım oğlumm beni kıskanma lütfen asla kızları mal gibi görmem..kız mı o da ne bilmem (!)

Dün biri mesajıma cevap attı kimsin dedi sonra muhabbete sardı buluşalım dedi g*tüm tavan yaptı gittim bi baktım ki oğlan çıktı...


Nakarat (4x)

Suratı kızarır bak webcam açma
Canı mı sıkılmış ahh msn tıkla
Kafası bulanık vahh foruma yaz hadii
Nette karı kıza salça olmaa


Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.