7gün 7gece yine sen benlesin kimse oturmasın herkes terlesin eleştirel sesin seni bi iplesin sınırlarını zorla bu gece bitmesin

Hey naber bu yeni tarzım bana bi zil bi de darbuka lazım ha bak işte şimdi oldu keyfim yerini buldu polemik yaratmak ister bana baba Atmak ister seninle ortak bir paydada buluşalım her gece tavşan gibi kapışalım birbirimize sır verelim anlaşalım ertesi gece tüm herkese Yayalım bakalım ateşi yakalım kudur yerinde durma ya da dur çok umrumda bak bak bak burası biraz sıcak çat çat çat elleri patlat ahh bu Adam biraz manyak benim elimde kaymak senin elinde kanyak sımsıkı sarıl bi bana bi bana bana bi bakış at oyna nananana

7gün 7gece yine sen benlesin kimse oturmasın herkes terlesin eleştirel sesin seni bi iplesin sınırlarını zorla bu gece bitmesin

Hey naber bu yeni tarzım zil ve darbukanın girmesi lazım şimdi rahatla elini kaldır hedefi kestir 3-2-1 saldır rahat bıraktım kendini serseri Gibiyim bak kimisi azmış kimisi rahatsız mı kafası mı attı hop gider mi yaptı tak tak tak kafaya patlat bunun aynısını ben nidfosrta yaptım Çok bayatladım beat ide çaldın kerim canımı sıkma benim suratını. . ıhh ilk intiba için çok soru sorulur bu şarkı bitmesin lütfen nolur sımsıkı Sarıl bi bana bi bana bi bakış at nanana

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.