sevgi nedir ki
bu parçayı vatani görevini yapan aşkıma armağan ediyorum Bütün askerlere gitsin diyorum Selam sölüyorum seni seviyorum aşkım
yasin azat duygu 2006
(Azat)

Vur şakaklarının arasından öldür bebeği Söndür bacak arasından yerini Hadi bakalım kime çakalım Aklı olan geride kalsın Sarılsın sarımlar İki yarımda olanlar bana kalsınlar Azat sendeki derindeki göte girsin Silinsin bugün kafam güzelken yaklaşmayın Apışıp kalacaksın fahişe Bu Yasin damardaki toksin Sinek avlar gibi avladım seni Acaba hangi masada mezesin Korkarım giremiceksin Benim sokaktan geri döneceksin Aldırış etme lütfen Bu benim bilmecem Seviyene inemem Seni yere serecem
Kul oldu tuz bastı yarasına neden Niye diye sorarmı ahmak kendine Öldür onu gitsin Bu parçada senin için güme gitsin
(Nakarat)
Duygu Görmezden gel sonra s**ine takmada boşver Duymazdan gel sonra s**ine takmada boşver Bilmezden gel sonra s**ine takmada boşver S**lemezsen senin burada ananı s**erler
(Yasin)
Dalgın bakan aynalarda ansızın Kulagına çarpan fısıltıyım Flowa kapıl benle Alacalı rtimlere yelken açtım senle tanıştım Kabinde parazit yapan dip sesi Bol müzikleri iltifatları kilitledim dilimle Tüm gözler üzerimde Her sevgili her aşkta bana detone Yürüyen merdivenler bana durgun Soguk hava bu bedene vurgun Donuk gözlerse bu sese suskn Peki niçin hadi sor bi bana Tiksin biraz daha benden Ciksin olm uzatma sen nerdensin Tam kaşı gözü açılacak tipsin Varmısınız iddiasına Ben gelemem hayatta karı tantanasına Gaza bastımı tanımam ne kanun ne yasa Çıkaman benle başa Başlarsam şova İçimdeki boga Boka saran ben değilim Tüm doga muaaa Kondurdum 2kaşın arasına kalk artık görülecek rüya
(Nakarat)
Duygu Görmezden gel sonra s**ine takmada boşver Duymazdan gel sonra s**ine takmada boşver Bilmezden gel sonra s**ine takmada boşver S**lemezsen senin burada ananı s**erler

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.