gel sende bana bak bana bir kulak versözlerimi dinle bir pay çıkar kendinekapılma sakın sakın yanlış yolun izine pes etme dostum bikere daha dene geveleme agzında olan dogru lafı aklını kullan bul hakikatı bu bir arkadaşın dostun nasihatı kendine güvenin sonsuz harekatı ayna karşısına geç kendine bak bakta gör artık yeteneklerini bir insan istese herşey yapar ama kendini keşfetmesine bakar hayat yolu uzun sen biliyormusun görüyormusun beni anlıyormusun peki düşünüyormusun başarı nerede başarmanın anahtarı insanın içinde
GÖRÜYORUM BİR IŞIK VAR SENDE SEZİYORUM TÜM TÜM KALBİMLE DİNLE BİRKEZ OLSUN DİNLE PES ETME BİKERE DAHA DENEGÖRÜYORUM BİR IŞIK VAR SENDE SEZİYORUM TÜM TÜM KALBİMLE GEL GEL GEL ETME DİNLE BENİM İÇİN DENE
ne ekersen sen onu biçersin düşersin yada devam edersin dersen sonra allah kahretsin suçun sende oldugunu ozaman bilmelisin hatanı anla dogru yoldan şaşma bırakma sakın ha! yanlış yola sapma zararın neresinden dönersen kardır insan için elbet bi hak daha vardır gençler artık bi yerlere gelmeli fırsatlar verildikçe ileriye gitmeliinanılmaz degişim varbizlerde inanılmaz inatta var büyüklerde at gözlügü ile bakan bireyleriş işten geçince ne halt edecekler engeller aşılmalı diye ben söylerim biz gençlere saygı duruşu isterim dinliyormusunuz beni anlıyormusunuz beni edeyimmi devam sözlerim herkese dostlara selam zaman zaman karamsar anlar olur moraller bozulur herşey unutulurişte ozaman kabustan uyanacaksın bunlar sanal olan şeyler unutacaksın tutunacaksın ideallerine hedeflerine yapışacaksın kene gibi isteklerine göreceksin işte şimdi başarıyı içinde var dedigin sihirli anahtarı el ele dagları denizleri aşarak hayatın bütün yönlerini yaşıyarak bu bi bayrak yarışı bilgi çagı zirveye taşıyalım artık bayragımızı

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.