Yabancı Deil Bu Yollar Kısır Dönence Kapısına Köle Olan Gayreti Tazele Rüyamda Bir Dünya Var İçinde Ruhun Derin Denizde
Gözünde Ferden Eser Yok Mirasımı Vermem Kimseye Hayat Bu Baki Engellerim Ufukta Bana Göz Kırparken 7 Ceddim Çhuckyyy
Hüzünlü Kuş Gibi Bir Kafeste Bitti İdaren Vatanımı Bölene Bu Kelimelerime Göre Bazuka Çaktım Göt Yanaklarına Resmini Çizdim Pempe Renkte .
Gülücükler Sahte Günüm Hep Son Redde Asitli İdrar Dezenfekte Eder Kalbi Bak Gülüm İhanetle Örtme Sakın Üstümü Ense .
Yapmadım Gece Yatmadım Hep Rap Yazdım Ben Düşmanlarımla Savaşırken Allah Dostlarıma Mani Oldu Bilirim Hep Paktım .
Sır Küpü Dolmadan Ben Adımı Aldım Ortamdan Hiç Reklam Olmadım Vede Ihtıyacımda Yoktu Karakterım Bana En Mukaddesınden Kozdu .
Ufukta Beklenir Ozlem Yeri Gelmişken Ben Yola Cıkmadan Biter Her Eylem Izdırapla Saklı Mazi Bendeki Gözüme Çekili Sürmenden Perdem.
Efkar Maziye Mal Olmaz Beni Öldürsen Bile Rap Sana Kalmaz Kumpas Devin Önünde Cüceler Polyanacı .

Gizli Kalmış Bi Düş Tesiri İle Bana Mabal Okuma Kıyıya Vuran Bi Yetim Dalga Gibi Rap Yapıpda Benim Adımı Ağzına Alma .
Sen Can Pazarında Mendil Açan Bi Dilenci Hey Homo Rapçi Bu Rapin Patenti Sesimde Saklı Ki Boynuna Tasma Ki Kurşun Marka
Hendek Kazdım Rapin Cıvarına Medet Yok Bile Benim Gibi Vaktini Doldurana Sor Korkulana Kolu Kes Cıvayla Kahrolsun Apo Pkk .
Vedalarda Eriyen Tek Şey Cefa Hatıra Kalan Resımle Yabani Yüzüm Sakallı Eşkiya Ben Ömrümü Köpük Ettim Lan Kumlara .
Cebimde Yok Para Zorunluyum Gönlüm Düşmeli Dara Tekdüşündüğüm Dostum Barış Adında Yolum Onunla Bizim Zikrimiz Allaha .
Sona Varışda Kara Toprak Var - İlk Bakışda Çok Kolay Dır Ama Ben Azraile Telefon Actıgımda Senin Özrün En Boşun İçinde Boşuboşuna .
Titrek Sesinde Hasret Özlem Mektubunda Kasvet Naklet Kursunu Arabanı Şu Kenara Parket İn Çık Karşıma Hadi Görelim Nerde Cesaret .

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.