Diyalektik Tarihte Kolsuz Çevirme İşaret Dili Onu Masal İpeğinde Emzirdi Kindi Başladı Ver Harbide Çıkamadıki Bi Türlü Düze ..
Adını Soran Babasız Çarşılara Düştü,Keder Onu Aldı Yanına Huzura Çekti Resti Hayatsa Bi Türlü Geçemediği Testti,Dizçöküp Pes Etti....
Ortada Hırpaladım Yolcu Dikiş Tutmaz Bu Tanrı Kapalı Bı Kutu,Bu Durumu Defter Gibi Kurutup Yele Saldım Ölülere Klavuz Oldu Kavşağım ...
Muska Yazar Dedeler Kalayda Semerciler,Suratsız Uzayan Golgeler,Sokagımda Tınerciler,Var Anne Nasıl Büyüyo Bebekler ...
Sonumun Öncesinde Çok Gündüzlü Bıkadını Yoldaş Ettim İlk Defa Güvendim Oda Bırakıp Gitti,Sanırım Ona Yaptıgım En Kotu Sey Onu Sevmekti ! ....
Kokusu Genzimde,Eli Telefona Yapışık Hala Beklemekte,Lafı Bana Tepelemekte Bütün Suçlu Benmişim Gibi,Bana Artık Sevmek Haram Anne ...

Destan Ettim Adını,Tedbil Dolaştım Bu Sevdayı,Bile Bile Çektim O Cefayı,Bana Üzülme Dıyosun Ama Elimde Değil O Heryerde ....
Yazdıgıma Kefil Bulmak İçin Çırak Kalmışım Iyı Nıyetımden Bu Dunyada Iyılıgın Yerı Yok Haklıymışsın Gerçekten Anne !!!!
Dilenci Kılıgında Sürme Çekti Kaşına Yılan,Feveranı Gömülü Bi An,Aşımada Ekmek Ban,Kudurur Zaten Aşımı Paylaşan....
Sonunda Suçlu Ben Olurum Derler Dayan , Sabırıda İyice Aşındırdım Napıcagımı Bılmıyorum Kuruyor Bak Elimi Nereye Atsam ....
Acılarla Desenlenmiş Gülün İntiharı Var Bu Evde,Çölden Geçende Sıgınır Kadire,Bu Tabure Otur Hadi Bakalım Sıra Hangı Kederde ? ....
Yedi Diyar İkliminden Nefes Ucursana Bıze,Takat Artık Gelmez Dize,Cengize Sordum Bakmadı Yüzüme,Sorumun Yanıtı Acaba Nerede ? ....
Her Kelimem Firak,Gecelerim Oldu Infılak,Şeytan Diyor Kalbinden Sök At,Sayende Kendımden Bı Haberım Olmuşum Helak ....
Sanırım Şarkta Guneş Doğmak Uzere-Bu Guzele Kandım Mahfoldu Hayatım,Yaşamakdan Caydım,Aşk Acısını Aşık Olunca Anladım ....

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.