Bu Şarkı Tıpkı Gözlerimden Akan Yaş Gibi,Ve Akşamüstü Havada Buz Gibi Bu Kalbe Tek Tecelli Huzur
Bulurum Ümidi Ayrı Kelimeler Bi Sahil Şeridi Hasret Mehtabında Hiciv Nurla Kaplı Hanefi.
Hayalin Ellerimde Kanlı Karboran Bu Yolda-Mat Bakışlar-Vuslat Ölümün Arkasında Diye Hep Savaşmışlar
Ah'la Boğdum İntikamı Büktüm Cebime Koydum Elemli Gün Kampında İslah Olmayan Duyguydum .
Ya İlahi ! Sendedir Medet Ve Dil İbadet Eder En Devasa Tebessümü Eskitir Dudaklarım Kelam Et
Ben Bu Raple Zikir Ederim Helal Et Bu Kahpe Sevgilerin İçinden Sana Geldim Kabul Et .
Binlerce Matemi Isıttı Kulaklarım - Cok Derinden Hayal Etmişim Ki Evet Ağlamaktayım
Gözlerimde Parıltıya Yenildi Mesafeler - Mesafeler Var Hemde Engel, Biz Derbeder .
______________________________________________________________________ _______
Tükenmek Bilmiyor Zaman-Hasret Vermiyor Aman -Figan Sardı Kalbi Tekleten-Hayal Oldu Sanki Rabıtam .
______________________________________________________________________ _
Şimdi Olmak Vardı Yanında Umutsuz Kaldığında Tutunacak Dal Arar Ellerim Yokluğunda

Kör Bi Testereyle Kalbi Parçalasan İçinden Bulutlara Sarılmış Anılar Ve Hasretim Yağar .
Yetmiyor Bu Sözler Hislerimi Anlatmaya-Ölümün Ardına Hazan Koyar Gider Cennet Gözlerin Muamma
Hüzünlü Bakışları Hala Münzevi Nebi Hangi Devrin Aleminde Yas'ta Kaldı Zemheri .
Zindan Bir Bakış Bazen ,Sesimde Matem-Hüsran Bi Gülüş Halen ,Askerde Körpen
Şu Boyutsuz Maskeni Çıkar Bak Yüzüme Kanka Ellerin Duayla Hangi Hakka Revaçta ! Ha .
Sarmala Rehavetın Islak Gözünü Edayla Unutulmak Reva Deil Hıçkırıklarımla Gel Seçil
Gözde Kanyaşı Sinir Taşı Yoruldum Yarim Sen Taşı Eğer Dönmessem Bilki Saatim Şaşırmış Zamanı .
______________________________________________________________________ _______
Tükenmek Bilmiyor Zaman-Hasret Vermiyor Aman -Figan Sardı Kalbi Tekleten-Hayal Oldu Sanki Rabıtam .
______________________________________________________________________ ______
Rüzgarın Önünde Uçan Bir Hayal Sükutu Arzu'halim Kin Satar Ve Gözlerim Doluyken Dosta Boş Bakar .
Dikenli Yolların Sonunda Mutlu Bir Kadir Var Unuttugun Bişey Var Oğlum Rabbden Ölüm Var .
Hisler Keder_İ Elem Nerde Vizem Çıkmak İsterim Sabaha Pencerem Dibinde Yıldızları Seyr_İ Müptezelem
Şu Halim Ömür Tadında Şükür Takdirin İlahin Olucak Ki Karakterini Bölem .
Gece Karanlığında İşkence,Boğuk Bi Feryad Var Yürek Dar Gelirse Eger Dünya Olur Vebal
Sök Ve Al Yeminli Sevgini - Bende Alırım Şüphemi Ve Herşey Bıter Olursun Bensiz Kalıp Deli .
Elbet Bitişi Vardır Sancının-Biterse Bir Kız Yada Bir Oğlumuz Var Herhalükarda Çokoprensesim
Vecizeleri Yak Ben Gelene Kadar Geldiğimde Yeniden Başlamak Var Yabana Atamazsın Bizim Hayalimiz Var .

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.