BACADA KOYU Bİ DUMAN VAR & TABUTUNA ÇİVİLER AHIMI YILLAR & EL DEĞMEMİŞ ACILARIM VAR & TÜKENİYOR RÜZGARLAR
İÇİMDEKİ YALNIZLIK ZOR - YÜZÜMDEKİ ALEV HEP KOR - İÇİMDE HALA Bİ KELİME VAR - VE BUNU YÜZÜNE HAYKIRMAK VAR .
İBADEM GÖZLÜ HATIRALAR - YAKILIR BENDE ARTIK YALVAR - ZÜMRÜTTEN OLSA SEVGİN - SENİ DÜŞÜNMÜYORUM ARTIK AĞLA
GÖZYAŞINI SİLEN OLMASIN - ÜŞÜDÜĞÜNDE KİMSE SENİ SARMASIN - YAŞLANIRSAN SANA KİMSE BAKMASIN CEHENNEMDE DİRİDİRİ YAN.
___________________________________________________________________________________________________________________________
ÇARESİZ KAL BANA GEL SENİ GİDİ ZALİM
SEVGİSİZ KAL SÜRÜNE SÜRÜNE GEL KAPIMA YARİM !

_____________________________________________________________________________________________________
YOKSUN ARTIK GÖNÜL ODAMDA - PENCEREMDEN KARMAŞAMI DİNLE - KISKANÇ OLMAK KAYBETTİ RUHUNU
BİLMEM SEVSİN YOKKİ GERİ GELSİN KALBİ ONUN NEYSİN NEYİN NESİSİN SEN ! OOOOHOHOOO YEAH !
_______________________________________________________________________________________________
ÇARESİZ KAL BANA GEL SENİ GİDİ ZALİM
SEVGİSİZ KAL SÜRÜNE SÜRÜNE GEL KAPIMA YARİM !

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.