Bugünü biçmeden yarına atlayan bir gezginim sessiz ağlayışlarımla oynarım ben panzomin vokalist benim hayat benim senfonim sildim Hepsini kaybolandı parmak izlerim ben bir manyak sarhoşum kadehte kanyak gönlüm alçak gündüzüm çuvalda nolucaaak ?tek rotam var Rotamı sormayın rötar var askıya alınmış her işimde bir bavul var çocukluğum az gelirle geçti işte ben buyum doktor olsun bırakın okusun Küçük ve toysun senin için yapılmış her planda sanki yoksun ebeveynlerimdir onlar oyunu bozdun

Kaderi kır ellerimle vurdum ancak olmuyor hayat bir gül ben diken ve sol diyince solmuyor zor bir yol önümde gurbeter bir yer ve ağlıyor bu Gözler artık dolmuyor kıymet bilmeyen bu gönlüm kaybedince anlıyor nereye gitsem aynı güz estetik ifade arkasında kaldı sahte yüz Tebessüm tanrıdan lütuf harbi içimde bitti sulh perdeler mi çekili yoksa güneş mi doğmuyor ve anladık haykırışlar nafile ağır ağır yol alsa da Yenik bu kafile her saat bir kelime her günüm bir sayfa olsa satır satır yazın beni verin ahalime

Gözlerim dolu ben onu sevmedim ağlayan gözleri ben onu sevmedim uçurum olmuş ben onu görmedim gözlerin yalancı bilmedim acımı Kaynatıp kanıma girdiler dön geri çık rüyalarımdan sanki topalnıp buraya geldiler canıma kastedip günaha girdiler

Ben lyriclerimde tattım aşkı sattım geride kalanı son tebessümümle kaldım vakit henüz erken ben seninle buradayım yolcu varsa kalksın ve Baksın geride kalana ibret olsun hayata

Her hikaye mutlu sonla bitmez her savaşta hep zafer görülmez ismi hayat bir oyun her zaman yenilmez ve her zaman gülemez her gününde Ölemez aham bu kalp senin için bir başkasını da sevemez

Son bir durak tuzaklarda ırak kalsın isterim bu kalbe kalp dayanmaz her bir gerçeğe yazıldı zaten her bir cümlede kucak kucak gönderdiğin Onca hediye isimi açtılar ki şimdi sözlerimde kaldı

Şimdi sus ve geri dönüp o çağrılarla ara beni ben sokakta gezerim elbet sense serseri Alperan laf anlamaz kimse tanımasın solup bitenle Yürürüm elbet kimse sormasın nedenleriyse boş ver beni unut merhaba der misin bu adama adını söyleyip gider misin o sen misin bu Gözlerimle gördüğüm en güzel yanın şarkılarla bağlamıştım sense tanımadın

Bu cümleler benim hepsi serseri katilimse hasta revirde mavi hepsi haksız konu yok olsun unuttum herşeyi geçmiş olsun

Gözlerim dolu ben onu sevmedim ağlayan gözleri ben onu sevmedim uçurum olmuş ben onu görmedim gözlerin yalancı bilmedim acımı Kaynatıp kanıma girdiler dön geri çık rüyalarımdan sanki topalnıp buraya geldiler canıma kastedip günaha girdiler

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.