Alpi disskopat rap hükün - sünbülüm bu replik mapustamun amca vurulur ölüm günün dün anlamak zor Alpi iktidarı kafaya kor Kargaşa' mla Sevmeyiz git ona beni sor tadı bozuk koploluk bir şarkı yap ben kışımda zenperi rap üzüldü gene bugün düzüldü panzeri anlatımlarıyla aldatır Gangsta hokkabaz rapçi yaralı ilaç ritmde bas paha basar rapi bırak hiphopta nameyim kandırırsa bana bırak ben numuneyim acı biberdir Alperan duacınız değil bugün savaştı Alperan sizin için değil hanginizdiniz rapte savaşı önleyen ve yeraltına kilitlenip sabırla bekleyen Başardınız Kargaşa' m bugünde gününü rap edip kalemle kağıdı kinledi savaşınız

Sultanı vurun rapim efendim açın o safları geri geldim kalem kağıt verin tek tesellim bugünde kendimi rapime verdim x2

Antakya bitmeyen rap attack Cul De Sac pabucunuzu dama atacak takacak her şutu 90' a Antakya' ya açıldı otoban koşsana bize ters baktı Orada dur çıkmaza girdin kaç obur rap bir oyun zorludur Oronte yenilmeyen somutludur Asi' ye taş atmak seni zorlar attığın her diss beynine Patlar dinleyen herkes rap yapar olmuş Türkiye güneyde hazine bulmuş bizi duy sok kafana topunuza sesleniriz kaşınana adrese teslimiz ses Keseriz kimine göre serseriyiz dinleyiniz rap bizim işimiz

Sultanı vurun rapim efendim açın o safları geri geldim kalem kağıt verin tek tesellim bugünde kendimi rapime verdim x2

Her kağıt oyun değil rap müzik bizim Cul De Sac bugünde yükselen büyük prim kadehi çak çak al başla şarkıya nerede kaldın defterin Yanındaysa kayıt başlasın çek nefesi içine oku ritmine rap içtiğim sudur her zaman dilimde rap gözümde keşfedilmemiş tekte fiili rap Dostlarımla paylaştığım tek hazine rap kekeme doğmadım şükürler olsun rap enim bir kere olsun şu güneş bizim içinde doğsun durmayan bir Ordu olduk rapçiler kudurduk JBX Cul De Sac rap için mi soğuduk izimi takip et acımı tat rapini sat at kendini köprü altı aç kırdında sayaç Dönme sırtını dostunum kazığı ben yemem hadi gidelim be dostlar memleket adı Yemen

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.