Tavizi ver git asi bu mc daral yorul bugün abin elendi dününü soranda kim 5 yıl mc yaşına 5 ekle oda benim ki mecburu perhize dayalı emeklerin hep mi emekledin tek mi emellerin yok çıkar yolun rapte tesellim ve bariz ortada kimmiş efendim hepsi standart rap meziyet kat et bulan abi pastayı çöpe at kap bul orontez sorma be mc kaç yılı kesti bu rap felesengi burjuda p*çi değil it gibi ghetto bozma havasını da kalsın edası boş boğaz değil o laklakı seviyor döndür ruleti tabi sizde kaldı

nakarat:

Lan oğlum susma konuş yine olmamış haddini bil be çocuk mazini sil ve Orontezine alış bu sana ders olur haydi tıpış x2

Underground işte burada kaldır elleri üçünü topla birde etmez bil lan haddini orontez hep dilimde koz rap muallimi abc evlat git çalış tut nefesini ah rapiyle sanki biz çok acıttı cıss kara gülümde ben diken e battı fıss baloncu şişme rapleriyle bir siz mi varsınız burama geldi yetti lan şimdi sesini kıss burası ne metropol ne de bir dağ başı gel hadi birde bir gez dağıt o gözü kaşı git lan ebe otur uslu çocuk ol ne ki bu sancınız a bugün ay başı hasta kanamalı acil aramalı (bu bize diss mi ?) hem molotof aromalı ağzınıza sakız adımız 3-1 çiğne dedikodumu yap pitonu sindir bir de o cadde çocuğu beni yoklamış bir yanlışımı beklemiş de öyle olmamış kulaklarında tacizim gocunmadın mı p*ç yan masandayım çocuk görmedin mi hiç s*ktirin lan şimdi ordan alda oyna 3-1 madem o kadar kin doluydun bari orda tir tir titremekten başka bir halt etseydin angut Oronte diline bir sakız şimdi çiğne çiğne yut

nakarat:

Lan oğlum susma konuş yine olmamış haddini bil be çocuk mazini sil ve Orontezine alış bu sana ders olur haydi tıpış x2

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.