İplerimi saldım dibime dal diye. Tüm köprüleri attın. Senin sınırların kendine. Fedadır parçalarım mayınlarına. Hebayım. Alışmak zor vedalarına. Söyleyemem birikir. Düğümlenirim. Gözyaşlarım noktadır son satırlarıma. Akar damla damla. Elim kırılmak ister tam şu anda. Dilimde söyleyemediklerim(şşşş)... Buruşturdum attım. Sana bu mektubu bizim cehennemden yazdım. Cehennem kor, yanma diye. Eksildim. Günden güne eskitildim. Yine es geçildim. Hep bekletildim, hiç geri dönmediler. Ağzımla kuş tuttum yine görmediler. 'Yaz' dedi kalem 'onu yaz' dedi bana. Dök dedi içini ki sesin duyulsun. Alıştırmadan peşin söyle ki açık sözlü kişiliğine vurulsun. Tam yeri şimdi bana şans dile. Tedirginim eteğimdeki taştan bile. Bunu yazmam bir intihar. Bile bile sessiz kalmam bir daha! Ne yaparsan yapim yine aynı sonuç. Ama yaşarken ölmek zor bir durum. Bunu kabullenip kendime gelmem şart. Acıların en onursuzudur aşk!

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.