Sessizliğimi bozmuyorum hiç bak ! Bıçak açmıyor ağız, dil suskun.
Bin düşünce dolaşıyor beynimde, kalbimde, gözlerimde.

Bakma böyle söylediğime huzru sende buldum. Aklımdan geçmişsen dilimde son bulurdun. Artık unuttuğumu tekrar hatırlatmicam bu kalbe. İstediğini yapsın diye de öyle safca durmıycam ! Söyle duymayacam. Konuş sevmeyecem. Ne sevgim artacak. Ne bir kuruş kazanacam bu oyundan. Bıktım huyundan, zehirli suyundan. Verme içmem artık dostum olsan dahi ! Kalından bir çizgi çektim yani. Kalpte yerin yok ! Hataya özürlerden başka çare yok. Ne var lan affetsen ?! Bir bok mu var ki böyle tafra yaptın. Savaşlar içinde kaldım. Lanetler, lanetler… Bir dalım olsa keşke sadetten. Ancak öyle firar etmek istemem. Bıktım herkesten ! Bıktım seslerden ! Sözcüklerimin yerini aldı ifadem.

Nakarat x2

Bin düşünce dolaşıyor beynimde. Aradan seçip gözüme yansıtıyorum.
İnsanların yalanından bıktım. Buralardan gitmem lazım.

Şansım karşılığında; hayrıma varmak için sabrediyorum.

Zehir verdin içtim önce. Sonra sen gittin, ben kaldım karanlıklar içinde. Gözüm tavanda kaldı. Birisi geldi mum yaktı. Geleni merak etmen aptallık. Gerçi tahmin etmen imkansız. Ben sakindim. 3 dakika dayanmıştı merakın o andı tarifsiz. Yerinde durup öyle baksın diye mi seçtin artık ne için sevdin anlamıyorum böyle renksiz adamken ben. Geçtim renklerden… Direttim olmayınca vazgeçtim en sonunda senden, tebessümünden. Sürekli sek içmekten yoruldum bu aşkı. İnan taş sevsem senden daha çok fedakarlık yapardı. Gözümden bakışlar kapıp kendinden vazgeçseydin. İşte o zaman huzru senle tanıştırırdım gönülden. Benimle düşünmezsen. Benimle hissetmezsen oluşmaz sinerjimiz. Günün birinde anlarsın…

Nakarat x2

Bin düşünce dolaşıyor beynimde. Aradan seçip gözüme yansıtıyorum.
İnsanların yalanından bıktım. Buralardan gitmem lazım.
Şansım karşılığında; hayrıma varmak için sabrediyorum.

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.