Küstah tavrıyla yağar yine yağmurlar…
Yağmurlar… Daha bitmedi başlangıçlar…

Felaket habercisiymişim… İşine gelmiyor ya hakkın katiliymişim… Ben bi' kahpenin nezaketiymişim dediğine göre. Yüzümü örtbas edip niyeti kötüye alet etmişim. Onun dediğine göre… Ben ne lanet herifmişim, kazandığımı hep pay etmişim… Ve malesef yanlış adama dostluk etmişim… Doğru olanı seçeyim derken doğru şıktan etmişim bu testi kendi ellerimle. Edenle bulanı aynı kefeye koydum, yanlış ettim. Zarardan dönen bendim, onlar karı örtbas etti. Yıldız kaydı senin için dileğimi mundar ettim. İstikametim biletli diyip çıkmaz tarif ettin. Hastalık tedavisiymiş bulduğu çözüm. Benim göğsüm ağrıyor ne anlatır ki konuyu bilmişçe ?! Kaçma fikri sindikçe tuttun elimi bağladın.
Kelepçe dahi faydasızdı, gitmek istediğimde…

Küstah tavrıyla yağar yine yağmurlar.
Yağmurdan korkarken hep doluya tutulmuş aşk.
Kara gözleri ıslanmış, yanlıştan ders almış.

Görmelisin uslanmış. Daha bitmedi başlangıçlar…
Önümüzde yıllar var… tarifesiz yollar…
Talihsiz tiyolar ver, en dibe de vurulmuşsak.
Bizi kim kurtaracaktır ? Küstah yağmurlar mı ?
Canım daha çok yanacaktır. Ama henüz bitmedi başlangıçlar.

Öyle uzaktan bakılmaz aşka… Yabancı kalma yaklaş. Mesafemiz mi fazla ? Bahanelerle gözlerin dışarda… Sözlerin firarda…
Saçlarınsa rüzgarda… Lüzumsuz istismar… Genelde hep kaçtın...
Nedense güveni mahrum ettin aşktan. Kalbi mağdur ettin akılsızca, yap getir kolaysa taştan. Bul getir eğer çok paran varsa. Bul getir ki bilelim aşka söz geçer mi saraylarda ? Senaryo kurmadan yaz, içinden geçenleri. İpini koparıp atabilirsen özgürlük kolay bir şeydi.
Hayat bi' bilmeceyse çözebilen galip gelendi. Kopya çekmeden savaşsa herkes önünü görebilirdi. Şimdi boş bi' bardaktayım.
İster içine zehri doldurup nefessiz bırak. İster bırak dudak payı.
Mazi yok etmiştir zaten geride kalanları. Fikrim önemsenmeseydi, yine de rap yapardım.

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.