bozulma sözlerime açık kalsın gözlerin bir rapim birde kaderim olsun yarim özlerim bi özlem yakın dizleri zerbe patlatır ödleri bu bi gösteri artık anla her jist ister lan özweri konuşma göt weren hayat maraton bn ATLETİM akletim baktım birden sogudu hawalar söyle nerde kasketim geldim bitti hasretim pilastik olandan waz geçin hep az gelir kader çekine pas werir warsa çalışan kas werir we o kasa adama aş weriri buu telaş neden kefen keten mi hiç onu görmeden bilinmez orası ölmeden paramı gözünü kör eden kaç yıl oldu rap bedenden yanlış yapana çek elense kur mahkeme her bi cesse yazarız hiç kalem tükenmez kagıdı anlar anlarım dinler onlar fanlarım 5 liraya dagılsın efkarım yok beleşe lan anlayın zorsa albümü almayın boşuna sanmayın bunalmayın rahata dalmayın size gelir yazdıgım her bi söz bise para getirsin çünku beleşe olan tek bi oksijen bi dur dicen istediin gibi gitmice rap internetten inmicek bunalım olana çakarım rapimi apo kulaktan düşmicek apoda wun çek elini lan ara huzun onu bilir talep uzun o mebusun mapusta göremes kare bodur hatırlatır hep nemrutu açılır bi gün kara kutun apiş aranda palamutu dokun we hisset o kara muzu (NAKARAT) DÜŞMAN OLACAK KİMLER ONLAR HİÇ GERÇEĞİ GÖRMESİN BİLMESEDE DE DİNLESİN HER YER RAPLEE İNLESİN AZRAİL GEÇİRİR BOYNA ELBET BİR GUN İLMEĞİ SON NEFESTE GÖRÜR O BELKİ SÖYLE HANGİ GERÇEGI

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.