a.p.o:=alpi naber domalana napcan kalemi aldım ele gündüz oldu akşam kubarı bascam sen çarşaf ascan 2 fırt adambaşı çekip bırakcan eğer biz bu işi yapmassak yapıp satmassak yolu açmassak alaminyum folyo ve gazete ıslak bindim oldu gene taltımda kısrak alpi mızraksın kime saplansın bize bulaşıyosan kesin aptalsın bize teklif var rap ısrarsız gerekir suuni tenefüs ve ilkyardım sana neler getircek söyle bakim rap bana tanıyın onu ve dokunmayın kankama siparişleri koy sırt çantana bi kalem kağıt bide beat getir akşama

{nakarat}
kanka geldi vede belli mekanım ama çakmam kimseyede boşuna alpi-a.p.o bide yanyana tanı bizi çıkmasın kara kedi karşımax2

alpi:=sert bakış ve sert tavırlar beton tutmuş herbiyer sert gülüş ve suratlar korkun geldi dilime gel adranalin son levelde arkadaşlar hep benimle kimin kini kimine göre kimi kurban nebiçim töre verdim sabır kalmadı bu track te tutmalı apolloyu sunmalı 5 liraya satmalı rax dedi hiphop onlarda yapmış hiphop akademi ninja g..tüne kapak dayayacak k..tak kalktabak peşindeki kazma kürek seslerini çıkartana bak yoww kısa bi ara bitti cepte para döndün işte kankanla feat yatarsın cankanla rap eşittir feat ayda katılsende halaya zeytinburnu ısparta ipek yolu yeni rota a.p.o bam bam a.p.o afkan a.p.o kankam nah yıkarsın aslan

{nakarat}
kanka geldi vede belli mekanım ama çakmam kimseyede boşuna alpi-a.p.o bide yanyana tanı bizi çıkmasın kara kedi karşımax2

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.