Rap arıosan hadi gel bana herkez katılacak tabi kervana kım bakar verdin fermana bara kızın gozundekı maskara kukla bide boynunu tamsala üzüm şarap olacak ama asmada kana ekmek banan akbaba sözleri kol ak sayfama rap yabacam dıye sen saçmalanma benzetiri benı hasmına bu rap mada fuck gelecegın askıda

Bize derdini yolla dogme yok hıc kolda cakalı solla

Okey kanka ben solladım önce rap sonra ben benı yolladım yunus gösterir yerını torbanın bulasıksız ıcılen corpanın geldi zamanı bence kopmanın rap arıyana ben harbi lokmanım tam zamanı oklava olmanın ben senden dununu hıç sormadım flex dedın ve ben koşmadın belkı geldi zamanı çoşmanın rap yanımda ben hiç korkmadım

Tetik gelinde gez göz arpacık sılahla erkek olmak sacmalık biz rap yapdık şeytan taşladık teri doktuk pis dolasmadık kolay manı biz bulasmadık ekmek parasına manı olmadık kelle paca hamlet oynadık rapimde eşitlik gözümde zorbalık duşmana bile kahbe olmadık ölüm olsa bıle biz rapten korkmadık res cekmek ıcın adres sormadık kodumu degil ama biz bizi solladık

(6x)

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.