Fieber:

Unuttum herseyi gecmisi sildim uzagim simdi ucurumlardan kanarken eller tutan birisi var yanarken heryer icinde degiliz yada biz olalim fark etmez kül olalim alevin sarsin beni Dalsin gözlerim kalsin öylece yoksun yanimda bitmez bu gece yine üsüdüm bak nerdesin askim bu adam böyle olmuyo sensiz duygular artik yok gibi derken kanimda deli bir asik dalidir yanimda olmani su an herseyden herkesden isterdim cok nedensizce bir gözyasi damlar kedersiz bu kez gülen suratlar Dalgalalari izlerken yine yazdim bak gizlerdim kendimi herkesten bu sefer söz verdim kendime baktigim heryere ikimizi koydum yazdigim her satir ikimizin olsun mutluluk adina bir yas damlarken herseyim oldun karistin kanima gözlerine baktim askina sersem Sonsuz isiklara soguk bir imza atmis bedenim aldirmazki yada kandirabilir herkes beni yaa izmarit heryer aklimdaki sen kimi istedigimi biliyorum artik dönme rüya'yi seviyorum artik her parcam sana her sayfamda A vede D'yi yazıyorum artık

Hayki:

Tıkandim Askim yazamıyorum Yok Olmuyo gene daraliyorum bak kac gün oldu seni göremedim neden HicBirseyden Tat alamiyorum ben Kesiyorum ama kanamıyor kollarim Özledim sesini ara nolursun gözlerime bikere bak yeterli kalbimden düsüpte sayfami doldursun kelimeler ilham ver bana teninle birak icimde firtinalar kopsun
Damla'm inanki sadece sen yanimda yoksun diye kalemim aglar ama durmaz yarinim her anim ve benim her anim'sin ilk tadinda hani dedim ya basinda sonunda sen sonunda KARIM'SIN

bir sen gibi bir ben gene birden gelir aklima gözlerin hep sorarlarya Hayki nerden gelir aklina sözlerin inkaar edemem bu kagidi dolduran ben degil sensin koskoca kalbimide tek doldurabilen minicik kralicem'Sin askim sen yoksan noksan bir yanim ve biliyorum ki bir yarimda sen yerden yere vursan bile kalbimi gene biliyorumki bir yarinda ben biliyosunya tek sözün yeter sensizlik bana tek keder ve görüyosunya kim ne derse desin bu Yürek gene SEN'der....

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.