İçimde bir sıkıntı vardı duymak istemezdim hiç dilinden.en büyük yeminle gözemi aldın harbi en küçük yeminle sadık oldum.bu şehrin orta yerine acımı kustum, tacı kaybolan bir kraliçeydim sustum.bu parça '21' özel bi gündü sözel bir ana döndü güzel bi ömrü gözleriyle gömdü, kördü gözlerim şimdi gördü,aldığın o pembe mumsa söndü, aşk için hayat seren bu kızsa öldü.kanatlarım kırıldı, uçmak istesemde uçamam artık çok uzaktasın,istesemde dönemem artık bu aşk savaştı belki ben yenildim.sen devam et;seven bulursun belki YALANDAN senin gibi.benim bu sayfalarımı dumana daldır, aklı karışık adama son bir parça yaptım, soyadının yanında ben yokum;bu durumu sen yarattın, bu sorunu sen çıkardın,bu kalbi sen kanattın....

Hep susupta içime attım artık bu dilimi tutamam aniden çıkıp gidersen beni bulurmusun ya da kalırsam benim olurmusun

Bu ruhum bi oyuncaktı eskiden, seninle canlanan bebekti.benim dilime bir yürekti,bugün mü yarına ihanetti,yalanların mı kalbe etki etti, sevdiğim adamsa harbi bir dönek mi???Aşkta mantık olmaz,mantık olsa böyle darbe vurulmaz.Son durakta artık aşkı bulamaz aşık,kafan karışmasın bu kızsa işine hiç karışmaz,dostlarınla mutlu ol aşk kolay bulunmaz..24 senende böyle sevgi nerde gördün.yalan mı gözlerim, senin yalandı gözlerin doğru sen severdin,hayatta en güvendiğimse sendin,yıktı bizi be en büyük yeminlerin..Kalp severse ölümüne ihanet etti yeminime geri dönermisin kara duvaklı gelinine.hiç konuşma sen bu gülüne, hiç darılma sen bu meleğine, sonunda bahanen de yok, haydi şimdi git işine....

Hep susupta içime attım artık bu dilimi tutamam aniden çıkıp gidersen beni bulurmusun ya da kalırsam benim olurmusun

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.