8 kasım 2006 saat 02:01;bebeğim bu parça sana..
birden bire qirdin hayatıma,qünden qüne bağlandım sana,unutmuşken herşeyi bir anda karşıma çıkıpta umudum oldun...seninle yeniden doğdum kaybolan bi beni yeniden buldum ben ilk defa hayal kurdum;anladımki aşık oldum.elimi tut bırakma ölene dek bir an bile,inanki yerini tutmaz hiçbişey ve hiçbi kimse nafile.seninle dolu bu kalpte başka yer yok artık sevqilim.tarifi imkansız birşey var o da kalbimdeki sevqidir.sana öyle alıştım ki yüzünü qörmeden duramıyorum.bana öyle karıştınki sensiz hayal bile kuramıyorum.nasıl anlatsam bilemiyorum,sen olmazssan yaşamıyorum ben.herqece adınla uyumaya çalışıp,her sabah adınla uyanıyorum.qölqene ile hasret kalır oldum,sensiz her saniye beni boğdu.bana huzur veren tek kadın oldun,seni bulmuşken kaybetmem.uzakta olsan fark etmez bunu bil ben seninin kırmızı meleğim.nefesine bile muhtacım bebeğim ölsem bile seni terk etmem!!!
dünde sen,buqünde sen,yarında sen,umutta sen,hayalde sen,yakamda sen,acımda sen,yasımda sen,huzurda sen,qünümde sen,qecemde sen,içimde sen,dışımda sen,ölümde sen,yaşamda sen...
kanım,canım,yarım benim.bu qece neden yanımda değil?qözlerimden uyku akıyor uyuyamam elimde değil.neden mi yazıyorum?çünkü çok özledim bebeğimi,çok özledim hediyemi,çok özledim meleğimi...belki de senden önce ilk sandım beni bir k.ltaktan kıskandın.dün qece qözlerim ıslak yazdım.bu track sana aşkımın ispatı.bak işte bu ilk defa yapıyorum.çünkü bu duyquyu ilk kez tadıyorum.ilk kez bu kadar içten yazıp.ilk kez yürekten okuyorum...senin için bunuda başarır ölene dek yanında yaşarım.atla değil uçakla yarışır,çırıl çıplak bıçağa koşarım.qeride kalan o kaşarın...anlamam s.çarım.yapılan herşey kasıtlı senden başkası yalan artık.bana bebeğim ismin alnıma kazınmış.üç-beş k.ltağa kandım boka battım dün qece kalbime tokat attın sen.yüreğimi söküpte sayfama bastım.kaleme qerek yok qeçmişe astım ben.silip attım.ben sana mahkum,ben senin oldum artık anla bunu.ömrümğn sonuna kadar anlatırım kalemimi kağıda vurup...
dünde sen,buqünde sen,yarında sen,umutta sen,hayalde sen,yakamda sen,acımda sen,yasımda sen,huzurda sen,qünümde sen,qecemde sen,içimde sen,dışımda sen,ölümde sen.yaşamda sen...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.