-aşkım minik kraliçem seni çok seviyorum
-ben de
-benimle.. ahh.! benimle.. benimle evlenir misin
-hıı ne diyosun sen lan? ohaaa hayır olamaz asla
-neden?
-içip içip döversin
-yuh kızım ben alkol kullanmam ki döversem de adam değilim
-inanamam ki hayki
-yalancı mıyım ben sanki
-lan sen kahveden çıkmazsın
-okey tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım
-yok aman dur orda kalsın kumar da vardır şimdi sende
-asla korkma benim çok ta param yok zaten altı üstü derdim saadet
-olmaz aşkım biraz sabret ben bu yaşta biraz taze sayılırım
-gelir ben de kapının önüne anırırım
-hayvan şarap içer pis kokarsın tipinden de belli zaten sen bi piskopatsın
-tamam kabul var birazcık ama ellerinde uslanırım damlam yarın seni de istetirim anamla git konuş babanla

-aman başım belada deli misin sen oğlum öldürürler hemde ben zaten özgürüm ben hiç bi şeyden anlamam ki; çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır
-korkma bebeğim elime her bi iş yakışır hem dikiş nakışta biliyorum sana bişi bırakmam
-ıyy kurufasülye pilavı yaptırıp yanına soğanı kırıyım dersen elimin tersini yersin suratı, mersi de dersin, ben mersin kızıyım abi git başımdan yaa
-aaah yeter ulan evleneceksin benimle yarim kalmadı halim kalbim yanlız sana talip bana bağrıp durma çarparım ağzının ortasına
-ühüüü şimdiden başladı yaa
-affet bebeğim kendimi kaybettim birden bire bendeki şiddet dilden gelir ama elimden gelmez
-hı tabi tabi o zaman isteklerimi sayıyorum yatlar katlar beetler feetler miclar mixer
-lan, şimdi bu kız benden klip isterse..?
-isterim tabiki sersem
-o zaman çekelim dersem kabul eder misin söyle bana evet mi hayır mı
ı ı hayır
hayır
hayır
hayır

Ne olur evet dee..
Ne olur evet de........

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.